Zavolejte nám na +420 274 771 217

Čapí hnízdo

Tato velmi moderní a atraktivní farma, jejíž hala svou zajímavou konstrukcí připomíná opravdové čapí hnízdo, se zapsala do mnoha srdcí svých návštěvníků, a právě zde se může konat Vaše svatba. Čapí hnízdo nabízí to nejlepší i pro Vás. Naleznete ji nedaleko Benešova u Prahy. Novodobá farma čítá ale více objektů, jež některé pocházejí již ze 17. století a jiné jsou postaveny nově. Ovšem ani tyto nové budovy nenarušují historické části farmy, jelikož byla farma přestavována jako centrum ekologické výchovy. A kde by mohla být na tomto obrovském pozemku uspořádána Vaše svatba? Čapí hnízdo má tu výhodu, že svatby se zde mohou konat v podstatě všude. Kromě jiného zde nechybí ani pozemek s pastvinami s mnoha krásnými zvířaty. Celkový rozsah celé farmy i s pastvinami a rybníkem je 92 hektarů.

Historie této úžasné ekofarmy je trochu pochmurnější, jelikož se většina budov již od druhé poloviny 17. století nepoužívala a to včetně místního lihovaru, stavby chátraly a to až do nedávných let, kdy se jich ujal architekt Jiří Javůrek. I díky tomuto umělci se zde může konat Vaše pohádková svatba. Čapí hnízdo dostalo díky Jiřímu Javůrkovi novou a modernější tvář a přitom architekt zachoval pocit venkova. Statek Čapí hnízdo nyní zahrnuje původní budovy zemědělské usedlosti – dvě obytné budovy, stodolu a lihovar – a novostavby recepce, ubytovacího objektu, hospodářského objektu se stájemi, jízdárny, dále stodoly a salaše u pastvin, a u rybníka pak objekt vyhlídky s klubem pro golfové odpaliště. Máte tedy z čeho vybírat. Kde se tedy bude konat Vaše svatba? Čapí hnízdo nabízí svou náruč i zkušený personál.

Pro svatbu lze využít snad každého koutu v této úžasné ekofarmě. Lze uspořádat svatbu venkovní i svatbu v interiéru. Není problém uspořádat svatbu i na jednom z pozemků, tedy svatbu v přírodě či přímo mezi koňmi. Pokud tedy toužíte po aktuálním trendu - eko svatba, Čapí hnízdo je tím pravým místem pro Vás. Hosté se mohou ubytovat ve dvou pokojích v přízemí. Další možnost je v patře a v podkroví je hlavní pokoj s velkými prostory, který může posloužit pro ubytování novomanželů. Komplex doplňuje ještě přízemní přístavba recepce a také čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 62 lůžek. K dispozici je 31 dvoulůžkových pokojů, které lze propojit a vytvořit apartmá.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!