Zavolejte nám na +420 274 771 217

Chateau Mcely

V 17. století nad obcí Mcely na místě bývalého keltského sídliště vznikl nádherný barokní zámek, který byl nejdříve zámkem loveckým, ale později se stal venkovskou rezidencí a ještě později zámeckým hotelem a tuto tvář si Chateau Mcely drží dodnes.

Inéz Cusumano s manželem se rozhodli zámek v roce 2001 koupit a přestavět, a tak byl v roce 2006 zámek znovu otevřen. Zámek ihned vzbudil velký zájem hostů a tak vznikl pětihvězdičkový luxusní hotel Chateau Mcely. Svatba je dnes v těchto prostorách velmi oblíbenou záležitostí. V roce 2010 přibyly k tomuto honosnému sídlu i lázně a byla dokončena rekonstrukce půvabného anglického parku.

Velmi oblíbeným místem, které v Chateau Mcely (svatba se může konat i zde) vzniklo, je tzv. Fontána splněných přání. Původní zámeckou fontánu nechali majitelé přetvořit na pískovcovou fontánu, která je večer co večer podsvicována a voda tak světélkuje do fialkových odstínů. Zámek ovšem není pouze snobskou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát, součástí Chateau Mcely (svatba pro každého - to je heslo této oblasti) je i venkovní ohniště, kde si můžete opéci špekáčky a dát si chlazené pivo a spolu s dalšími trampy si zazpívat jednu z táborových písní.

Vyznavači zdravého životního stylu také nepřijdou zkrátka, v parku se nachází stezka ideální pro udržení kondice. Můžete zde využít i tréninkového programu, který Chateau Mcely nabízí pod vedením zkušeného trenéra. Stezka zdraví, jak je místními nazývána, obsahuje originální přírodní posilovací stroje, jež jsou zasazeny do scenérie parku. Ani milovníci tenisu, nohejbalu, volejbalu či basketbalu nepřijdou zkrátka. Zámek nabízí i moderní hřiště s umělým povrchem. Po tréninku si můžete zaskočit odpočinout do lázní, které jsou součástí Chateau Mcely. Svatba v lázních je také dobrý nápad, co říkáte? Aby toho nebylo málo tak v zámeckém parku naleznete i pláž s přírodním koupacím jezírkem, voda v jezírku není čištěna chemií a pochází z místní studánky.

K svatebnímu obřadu láká místní Medový altán, který stojí místo původního zámeckého úlu. Altán je celodřevěnou stavbou a byl inspirován lázeňskými altány ze 17. století. Dalším místem pro dokonalý svatební obřad, které nepřímo v sídle zámku Chateau Mcely, je elegantní Zlatý sál, nebo si můžete užít dokonalou svatbu na zastřešeném zámeckém venkovním patiu či přímo v anglickém parku. Řekněte sami - dokonalá svatba!

Chateau Mcely není jenom vhodným místem pro svatbu, ale i pro zásnuby, líbánky či svatební oslavy. Všechny tyto události, včetně svateb, je možné na zámku uspořádat v jakoukoliv roční dobu.

Zámek Chateau Mcely získal mnoho ocenění za své projekty a služby, například: Luxury Spa Awards 2012 – za koncept přírodních lázní a vlastní kosmetiky, World Travel Awards 2011 – v kategorii zelených hotelů, Grand Restaurant 2011 – Chateau Mcely se zařadil mezi 10 nejlepších českých restaurací, Zelený hotel 2007 – za jedinečný projekt pětihvězdičkového zeleného hotelu, Best od Realty 2006 – za citlivou rekonstrukci zchátralého zámku, aj.

 

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 70 osob
Minimální konzumace: není
Doporučené místo obřadu: Mcely

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!