Zavolejte nám na +420 274 771 217

Cowboys terasy

Společnost Le Rêve nabízí ta nejlepší místa k obřadu v celé Praze. Snažíme se o flexibilitu a různost a to jak při samotných svatbách, tak při svatebních hostinách či jiných společenských akcích. Mezi ojedinělá a originální místa k obřadu patří dozajista Cowboys. Svatba na tomto místě má šmrc! Jedná se o nejmladší restauraci skupiny Kampa Group a zároveň je to první opravdový steakhouse v Praze. Stylová restaurace Cowboys nabízí široký výběr steaků a mořských specialit za perfektní ceny. Tento americký steakhouse se nachází pod Pražským hradem a patří čím dál více mezi oblíbená místa k obřadu.  Nabízí nejen chutné a zábavné večeře, ale i nádherný výhled na Prahu ze své horní zahrady. Vnitřní prostory Cowboys (svatba s emůže konat právě zde) nabízí moderní restauraci a koktejlový bar v klenutém sklepení. Jelikož je vyhlídka na starobylou Prahu z terasy považována za jednu z nejlepších na světě, určitě by stálo zapřemýšlet, zda Cowboys nezařadit mezi svá vybraná místa k obřadu.

Buďte stylový, buďte in, užijte si kus Ameriky v našem nejkrásnějším městě – v Praze! Svatební hostina zde dostane ten správný šmrnc a přitom stále oslava neztratí kouzlo starobylé Prahy, kterou můžete po celou dobu hostiny či obřadu pozorovat! Cowboys je tou správnou volbou! Cowboys + svatba = dokonalost a styl!

 Informace ke svatební hostině:

Kapacita restaurace: 100 osob
Kapacita terasy: 80 osob
Menu od: 800 Kč
Raut od: 800 Kč
Vícenáklady na personál: 7,5 %
Doporučené místo obřadu: Cowboys, Palácové zahrady, chrám sv. Víta, Martinický palác, Rožmberský palác

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky