Zavolejte nám na +420 274 771 217

datum svatby

Ano! Opravdu se to stalo! Požádal Vás o ruku - pohádka se stává skutečností! A první, co Vás hned po nandání snubního prstenu, napadá, je, kdy se Vaše svatba uskuteční. Je to tak, téměř okamžitě začíná kolotoč, který se točí okolo data svatby. Také nevíte, které datum svatby je zrovna pro Vás to nejlepší? Od toho je tu Le Rêve - svatební centrum, které si ví rady v každé situaci. Kdy se Vaše svatba uskuteční, Vám nikdo nemůže určit, je to jen Vaše volba, ale můžeme Vám dát aspoň několik užitečných rad.

Hodně párů, a to i v této moderní době, chodí za radou, jaké vybrat datum svatby, k různým astrologům, numerologům a věštitelům, protože věří, že daný den ovlivní jejich další život. Proč ne? I Vy si můžete nechat například vypočítat, jaká čísla Vám pomohou ke štěstí. Ovšem při vybírání data svatby byste neměli hledět jenom na sebe. Datum svatby musí vyhovovat oběma partnerům, ale neměli byste zapomínat ani na rodinu a všechny přátele, tedy na všechny ty, které chcete určitě na své svatbě mít. Dále byste se rozhodně měli vyhnout datu, které je pro Vaši rodinu spojené s nějakou nepříjemnou událostí.

Dost často, ale datum svatby „vybírá" místo, kde se bude Váš svatební obřad konat, protože, jak praví stará česká pranostika – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Proto byste neměli s výběrem svého data otálet. Jedině tak budete moci prožít svůj den, přesně ve vybraný datum a na místě, kde si přejete. Pokud je bohužel již místo ve Váš datum zabrané jiným párem, záleží na Vás, jestli se přikloníte k variantě, že své datum svatby změníte anebo změníte raději místo pro svatební obřad.

Mezi všeobecně známá nevhodná data svatby, patří pátek 13. Ostatně v tento den se nedoporučuje dělat vůbec nic důležitého, protože to nosí smůlu. Všichni tuto pověru znají, ale málokdo ví, že v tento den byl ukřižován Ježíš Kristus a že se právě odtud se tato pověra vzala. Dále se nedoporučují dny, kdy je zatmění slunce či dny velikonoční.

Datum svatby se samozřejmě vybírá i podle počasí. Jaro, léto, podzim nebo zima? To jaké roční období si vyberete, výrazně ovlivní atmosféru Vaší svatby. Velmi oblíbené bývá jaro, protože je to období, které přímo vyzývá k romantice. Slunce začíná hřát, květiny kvést - prostě idylka. Na jaře se konají velmi často svatby venku, ale musíme podotknout, že počasí může být zrádné a to zvláště v tomto čase. Ovšem pozor na květen, v tomto měsíci se nedoporučuje vybrat si svůj datum svatby, nosí to smůlu.

Léto patří k vrcholům svatební sezóny. V létě se koná většina svateb, protože hodně párů touží po teplu a slunci. Všude jsou jasné barvy, které udělají krásnější i Vaše svatební šaty. Ovšem i pro svatby v létě se doporučuje mít možnost slavnosti venku i uvnitř, protože Vás může překvapit nenadálá letní bouřka či naopak přepadnout nesnesitelná vedra.

 

Vybrané datum svatby v podzimním čase také skrývá romantiku, která je plná kouzelných odstínů spadaného listí. Lidé podzimní data volí hlavně kvůli skvostným venkovním fotografiím, které znamenají nádhernou vzpomínku na celý život. Podzimní svatba je opravdu trendy!

Naopak v zimě si vybere datum svatby málokdo. Ovšem příroda i v tento čas nabízí mnoho krás. Všudypřítomné odstíny bílé a modré mají neskutečné kouzlo. Jestli ale patříte k párům, které chtějí mít svatbu ve vnitřních prostorách, tak jsou i pro Vaší svatbu vhodné zimní měsíce, protože Vy nemusíte vůbec řešit, jak je venku. Jisté kouzlo má i to, že po svatbě můžete odlétnout za teplem do cizích krajů.

Co se týče tzv. magických dat, lidé vsází na šťastné sedmičky, osmičky a devítky. Datum svatby také dost snoubenců volí podle koncového dvojčíslí aktuálního roku. V roce 2011 tedy byla hodně oblíbená data 1. 1. 2011. a 11. 1. 2011, aktuálně nás čeká další přeplněné svatební datum 20. 11. 2011. Příští rok, tedy v roce 2012, tomu jistě nebude jinak – dvanáctka dozajista ovládne mnoho svatebních síní.

Ovšem záleží jen na Vás, nenechávejte se strhnout davem! Je to Vaše datum svatby, které bude mít symboliku hlavně pro Vás dva! Tak tedy vybírejte! Věříme, že Vaše volba bude správná!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!