Zavolejte nám na +420 274 771 217

druhá svatba

Čeká Vás druhá svatba a Vy přemýšlíte, jestli by měla být jiná než za první, co se hodí či nehodí, koho na svatbu pozvat či nikoliv? Pokud Vás trápí takovéto otázky, tak už si nelamte hlavu! Svatební centrum Le Rêve Vám poradí!

Vyrovnejte se i Vy s minulostí a uspořádejte krásnou tzv. „další“ svatbu, která se bude chtě nechtě lišit od té předchozí, protože do svazku budete vstupovat s jinou osobou, s jinými sny a požadavky. Druhá svatba je dost často považována veřejností za tu, která má probíhat v tichosti a bez zbytečných okázalostí! Omyl! Je jen na Vás a Vašem partnerovi, jak bude Váš svatební den vypadat, neexistují žádná pravidla, která by určovala, jak má být nevěsta na podruhé oblečena a kolik hostů můžete pozvat! Druhá svatba má pro Vás jednu skvělou výhodu: Jste již poučeni ze svatby předchozí a máte dostatek zkušeností! Ovšem nesnažte se kopírovat svoji předchozí svatbu, udělejte si svatbu i hostinu jinou a užijte si ji naplno! Páry „napodruhé“ vybírají jiné místo pro sňatek, protože minulost je již pryč a všichni chceme přece žít přítomností! Určitě nemějte špatné pocity, když budete některé hosty zvát na Vaši oslavu podruhé, protože pokud to jsou opravdoví přátelé, podpoří Vás a to se vším všudy.

To, jaké si obléknete svatební šaty, je ryze na Vás, nebojte se obléci si bílou, kostýmek není nutností. Je to Vaše rozhodnutí! Buďte krásnější více než napoprvé! Oblékněte si šaty snů! Uspořádejte i svatební hostinu, jakou chcete, neřiďte se žádnými předsudky a oslavte Vaši lásku, jak se patří! Druhá svatba přece neznamená ostudu, není méně významná než ta první! Buďte kreativní a užijte si svůj den jinak a posvém! Uspořádejte tematickou svatbu, popusťte uzdu své fantazii a užijte si dokonalou svatbu, nebojte se volnosti!

Ať se děje, co se děje, první či druhá svatba, je to Vaše svatba a hlavně si jí musíte užít! Jedná se hlavně o Vaše vzpomínky a Vaše štěstí, proto se nebojte druhé svatby a užijte si jí více než tu první! Svatební centrum Le Rêve Vám pomůže uspořádat svatbu, která bude nezapomenutelná, dokonalá, romantická i luxusní, ať je to jakákoliv pořadí! 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt