Zavolejte nám na +420 274 771 217

Four Seasons

Hotel Four Seasons leží na břehu Vltavy jen pár kroků od Karlova mostu v srdci Starého Města. Propojuje se tu moderní architektura s historickou a zároveň zde naleznete design patřící budoucnosti. Hotel Four Season je složen ze tří historických budov – z budovy barokní, klasicistní a budovy neorenesanční. Hotel nabízí vybavení zdobené originálním českým svérázem, které pochází z různých historických období. Hotel nabízí celkem 161 pokojů, včetně 20 apartmánů, čímž patří mezi největší v Praze. Každý pokoj ve Four Season má vlastní mramorovou koupelnu s hlubokou vanou, samostatný sprchový kout a WC. Pokoje dále obsahují moderní televize s plochou obrazovkou a iPod připojení, dále i drátové a bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu.

Hotelové pokoje Four Season se dělí na Premier pokoje, Pokoje s výhledem na řeku, Renesanční pokoje, Deluxe pokoje, Superior pokoje, Standardní pokoje, apartmány, Prezidentské apartmá, Premier apartmá v hlavní budově či v klasicistickém stavení, jednolůžkové apartmá s výhledem na hrad, Jednolůžkové Superior apartmá, Four Season renesanční apartmá, Four Season Duplex apartmá a Barokní apartmá.

Hosté si také mohou vychutnat různé druhy masáží v Health Club, což je soukromé relaxační centrum.  Šatny jsou zde samostatné pro muže i ženy, stejně tak jako relaxační sauny. Masáže a lázeňské služby si také můžete objednat přímo na pokoj a užít si relaxační luxus v soukromí.

Four Season nabízí také služby prvotřídní restaurace Allegro, která patří mezi špičky v České republice.

Souhrn nabídky pokojů:

Premier pokoj nabízí velká okna s nepřetržitým výhledem na Karlův most, Pražský hrad a Malou stranu a samozřejmě řeku Vltavu. Tyto prostorné pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech klasické a hlavní budovy a jsou luxusně vybavené.

Renesanční pokoje jsou velmi elegantní s příjemnými obývacími prostory. Pokoje jsou nově zrekonstruovány, mají vysoké stropy a několik oken s výhledem na okolní domy a ulice. Každý pokoj obsahuje křesla, pohovky, psací stůl, lampy z černého mramoru a ebenu.

Standardní pokoj - Vzhledem k tomu, že hotel Four Season má jedinečnou architekturu, jsou tyto pokoje rozmístěny po celém komplexu. Každý pokoj je komfortní a vkusně zařízený s výhledem na sousedící novorenesanční budovu univerzity. Všechny pokoje obsahují velkou manželskou postel a obývací pokoj s pohovkou, psacím stolem, šatnou a pracovnou. Standardní pokoje jsou vybaveny i pro vozíčkáře.

Prezidentské apartmá je luxusní soukromá rezidence, která obsahuje až čtyři ložnice. Najdete je v barokní části hotelu a nabízejí výhled na Vltavu, Karlův most, Malou Stranu a Pražský hrad. K pečlivě vybranému vybavení patří i ceněná originální umělecká díla. Apartmá obsahuje velký sál, prostorný obývací pokoj, jídelnu se stolem až pro osm osob, spíž, šatnu, CD a DVD přehrávače, chlazený soukromý bar, pohovku a rozkládací pohovku, plazmové televize, aj.

Hotel Four Season si oblíbí i ti nejnáročnější, protože každému návštěvníkovi splní tento luxusní hotel jeho přání a hlavně mu dopřeje klid a soukromí v luxusních prostorech. Pokoje se zde pohybují od € 300 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky