Zavolejte nám na +420 274 771 217

Golden Well Prague *****

Na jedné z nejlepších pražských adres se rozkládá butikový hotel Golden Well. Pokoje tohoto hotelu jsou velice pohodlné a nabízejí výhled na pražské střechy a na Pražský hrad. Všechny jsou samozřejmě vybavené klimatizací, minibarem a satelitní TV. Každá koupelna skrývá vířivou vanu. Po celém hotelu je bezplatná WiFi, najdete zde také DVD půjčovnu, zabalí Vám i vybalí zavazadla, je možné i večerní rozestlání postele a dalších mnoho luxusních služeb, které Golden Well hotel nabízí.

Ve čtvrtém poschodí budovy se nachází elegantní restaurace s renesančními prvky. Můžete se posadit do otevřené terasy a kochat se úchvatným výhledem i vynikajícím jídlem.

Historie budovy hotelu je také velice zajímavá, dříve tato renesanční budova patřila císaři Rudolfovi II. a ještě před ním ji využíval legendární astronom Tycho de Brahe.

Pokojů má Golden Well celkem 19 a nabízí bohaté dědictví a luxus, jsou to pokoje dvoulůžkové typu Superior, dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí či s oddělenými postelemi typu Deluxe, Golden Prague Suite a dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe.

V hotelu najdete fitness centrum, masáže, Jacuzzi i knihovnu. Parkování je možné přímo v areálu hotelu. Hotel má nejlepší služby, je vhodný pro romantiky, šéfkuchař, který zde vaří pochoutky, získal již mnoho ocenění, aj. Golden Well hotel je vhodný i pro relaxační dovolenou plnou nerušené pohody.

Pokoje a jejich krátký popis:

Superior - Pokoje typu Superior nabízejí hostům výhledy na malebné hotelové nádvoří z 16. století, některé z nich také na barokní zámecké zahrady. Pokoje mají luxusní vybavení, jejich nábytek je v renesančním stylu, nechybí ani komfortní sofa či velký psací stůl.


Deluxe  - Nabízí úžasný výhled na stověžatou Prahu nebo na barokní zahrady a také vše, co se týká pohodlí.


Grand deluxe - Nechte se hýčkat luxusem prostorného Grand Deluxe pokoje, který Golden Well nabízí. Dopřejte si jedinečné panoramatické výhledy na stověžatou Prahu a hradní zahrady. Užijte si závěsnou dešťovou sprchu a další skvostné detaily pokoje.


Apartmá Tycho de Brahe - Ideální pro romantický útěk. Apartmá poskytuje jedinečný výhled na barokní palácové zahrady, obývací pokoj má původní ručně malovaný strop a osobní vinotéku s nabídkou exkluzivních vín.

Apartmá Rudolfa II. – Vkročíte zde do jiného světa, do prostředí mimořádného luxusu s panoramatickými výhledy na Prahu. Dále je na výběr rozšířená koupelnová kosmetika, laptop a Nespresso kávovar přímo na pokoji.

Hotel Golden Well je luxusním místem se skrytým vchodem do zahrady Pražského hradu, který je zde opravdu na dosah ruky. Není nic lepšího než po namáhavém dni, ulehnout do čerstvě rozestlané postele a užívat si klidu a soukromí.

Ceny pokoj§ se pohybují od € 180 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky