Zavolejte nám na +420 274 771 217

Golf Yacht Praha

V centru Prahy vyrostl jedinečný projekt v podobě 80 metrů dlouhé golfové jachty, která mimo jiné skrývá perfektní prostředí pro oslavy, večírky a jiné akce plné pohody a úžasných kulinářských zážitků. Toto místo vyzývá i k uspořádání svatby! Golfyacht je hotelerií, která se pyšní čtyřmi hvězdičkami a skvělým wellness zázemím. Její design je futuristický a láká svojí odlišností a originální tváří. Za nedlouho po tom, co se loď ukázala Praze a s ní i celému světu, se stala oázou sportu, odpočinku, kultury i společenského života. Netušíte, kde Golfyacht najít? Rohanský ostrov je pro Vás tím správným cílem.

Loď je v provozu od roku 2003 a skrývá golfového hřiště přímo na palubě, což je velmi ojedinělý nápad, který jen tak jinde nenajdete. Tuto atrakci můžete využít i během Vaší svatby! Golfyacht je obrovskou jachtou, která má čtyři paluby a nabízí 33 hotelových pokojů, mezi kterými jsou samozřejmě i pokoje luxusní. Dále je v nabídce na 2400 m² luxusní restaurace pro 50 hostů s VIP salónkem a luxusní terasou. Vaše pohodlí zajistí wellness s dvěma typy saun a masážemi. Loď nemá v názvu odkaz na golf jen náhodou, ve sportovně konferenčním sále naleznete tři moderně vybavení golfové trenažéry. A sby toho nebylo málo, tak na jachtě můžete navštívit i rozlehlou sluneční terasu z týkového dřeva s unikátním golfovým odpalištěm přímo z paluby originální (místem jako určeným pro svatby) Golfyacht.

Jelikož je loď opravdovým unikátem a luxusem v jednom, stala se i ona oblíbeným místem pro svatební obřady i hostiny. Zažijte zde svatbu v netradičním a zároveň neopakovatelném a komfortním prostředí. Je na Vás, jak svatba na Golfyacht bude vypadat, zda se budete držet golfového slangu či uspořádáte svatbu bláznivou a neobvyklou anebo raději zvolíte romantickou svatbu spojenou s plavnou po Vltavě. Jedno je ovšem jisté – zažijete zde nezapomenutelné chvíle Vašeho důležitého dne!

Informace ke svatební hostině:

Kapacita podpalubí: 40 osob
Kapacita paluby: 100 osob
Menu od: 420 Kč
Raut od: 600 Kč
Doporučené místo obřadu: Golf Yacht, Libeňský zámek

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!