Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hergetova cihelna

Živá a stylová restaurace na břehu Vltavy s velkolepým výhledem na Karlův most patří mezi nejvyhledávanější místa svatebního obřadu. Nevíte, které místo konkrétně myslíme? Máme na mysli Hergetovu cihelnu, kam chodí Pražané i turisté ochutnávat kreativní variace na česká i mezinárodní jídla, nechybí zde ani gurmánské saláty a čerstvé mořské ryby a další delikatesy. Hergetova cihelna = svatební obřad jako žádný jiný! Toto místo neznamená jen dokonalé jídlo, ale i úchvatný výhled na Prahu a příjemnou atmosféru, kde si každý najde to své. Mezi místa svatebního obřadu a hostiny se Hergetova cihelna dostala i pro své příznivé ceny a milý personál.

První zmínky o pozemku cihelny pocházejí už ze 14. století, ovšem vlastní cihelna začala svou historii psát roku 1780, kdy se František Antonín Linhart Herget rozhodl začít s podnikáním. A tak byla postavena Hergetova cihelna se dvěma vápennými cihlářskými pecemi, byl zde také klenutý sklad vápna a sklad. Dnes si stylová restaurace hlavní prvky cihelny ponechává a tím právě budí pozornost mezi mnoha návštěvníky a možná i právě proto ji snoubenci zapisují mezi svá vybraná místa svatebního obřadu. Hlavním poutačem pro budoucí manžele je i dodnes dochovaný malý přístav.

Rozmanitá historie? To je Hergetova cihelna. Svatební obřad byste si zde dříve nedokázali představit! Cihelna byla zapsaná jako památkově chráněný objekt do státního seznamu nemovitých kulturních památek a přes řadu zpracovaných studií a návrhů na využití od kamenické hutě přes provozy uměleckých řemesel až po návrhy monstrózních hotelů (v 70. letech) dále chátrala a 7. 6. 1995 vyhořela. Po nákladné rekonstrukci ukončené po srpnových povodních roku 2002, kdy sousedící Vltava zatopila již zrekonstruované části, byly opravy v roce 2003 dokončeny.

Dnes Hergetova cihelna (svatební obřad je nyní samozřejmostí) slouží jako zmiňovaná delikatesní restaurace a začleňuje se mezi originální místa svatebního obřadu, zároveň se zde konají i svatební hostiny a slavnosti. Čeká Vás nádherné posezení u řeky s výhledem na Karlův most. Dále zde je také dokonalá atmosféra pro menší či větší svatební hostinu.

Zažijete kousek historie! Na prvním místě jistě bude Vaše spokojenost! Jsme si jisti, že nikdy nebudete litovat, že Hergetova cihelna vyhrála u Vašeho páru boj o nejúžasnější svatební místa k obřadu.

 Informace ke svatební hostině:

Kapacita restaurace: 100 osob
Kapacita terasy: 80 osob
Menu od: 800 Kč
Raut od: 1000 Kč
Více nákladů na personál: 7,5 %
Minimální konzumace: 350 000 Kč
Doporučené místo obřadu: Hergetova cihelna, Vrtbovská zahrada, Palácové zahrady, Sacre coeur, kostel sv. Tomáše

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!