Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister  je inspirován romantikou Staré Prahy. Pyšní se pěti hvězdičkami a jedinečnou polohou – je umístěn na úpatí Starých zámeckých schodů, tedy kousek od Karlova mostu a Starého města. Hotel je nově zrekonstruovaný a dostal i nové deluxe pokoje. Hotel Hoffmeister nabízí jedinečné ubytování, výbornou prostornou terasu i plně klimatizované restauranty.

Všechny luxusní pokoje a apartmány jsou vybaveny zcela ojediněle a mají svůj unikátní dekor v klasickém stylu. Mezi oblíbené patří zejména novomanželské apartmány s vlastní vířivkou. Hotel je také vyhlášený luxusními privátními Lily Wellness a Spa, kde můžete navštívit zcela originální parní lázeň, jež se nalézá v jeskyni hloubené již v 15. století. Hotel Hoffmeister má i svůj vlastní kosmetický salon či římské lázně, kde si můžete mimo jiné dopřát například detoxikační či čokoládovou masáž.

Přímo v budově hotelu naleznete dvě restaurace, které jsou v žebříčku mezi nejlepšími a nejoblíbenějšími restauracemi v Praze. Hotel má dále recepci, která funguje 24 hodin denně, garážové parkování přímo v hotelu, WiFi zdarma a zvýhodněný hotelový transfer.

Hotel Hoffmeister je také příjemným romantickým místem pro zásnuby, líbánky i kouzelné svatební oslavy. Slibuje nadstandardní profesionální služby a příjemný hotelový servis. Hotel je zárukou noblesy, romantiky a kvality. V prostorách je možné také navštívit hotelovou vinárnu a sklepní vinotéku, donáška na pokoj je samozřejmostí.

Pokojů a apartmánů nabízí hotel Hoffmeister 48.

Nabídka pokojů:

Standardní pokoj je maximálně pro dvě osoby. Pokoje jsou terasové s LCD televizí a minibarem.

Deluxe pokoj je maximálně pro tři osoby a jedná se velmi luxusní pokoj vhodný pro jakékoliv příležitosti. Některé z těchto pokojů nabízí vlastní vířivku či možnost propojení dvou pokojů.

Junior apartmá je maximálně pro čtyři osoby a jedná se originální klimatizované pokoje s velmi prostornými koupelnami a vlastní vířivkou. Vhodné i pro rodinu s dětmi.

Luxury apartmán je maximálně pro čtyři osoby a je i pro ty nejnáročnější zákazníky. Standardem je vlastní vířivá vana na pokoji, originální dekorace a pokoje velké od 45 m² do 60 m².

Tento hotel nabízí pokoje od € 110 za noc.

Hotel Hoffmeister je vhodný pro každého, kdo chce poznat Prahu přímo z jejího srdce a přitom si užívat klidu a luxusu a zároveň odpočinout tělu i duši. Využijte i Vy jedno z nádherných novomanželských apartmá a užijte si první chvíle manželství v luxusu a komfortu.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!