Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Josef

Hotel Josef je unikátním místem, které v centru Prahy vytvořila Eva Jiřičná. Tato vynikající architektka spojila bohatou historii a krásnou středověkou Prahu.

Je zde dohromady 109 pokojů - 8 jednolůžkových, 25 twinbed a 76 dvoulůžkových. Deluxe a Superior Deluxe pokoje jsou zvukotěsné a většinou se nachází směrem k nádvoří. Velký počet pokojů je pro nekuřáky. Zajímavostí je, že hotel Josef je dvojpodlažní, tvoří ho Pink House a Orange house.

Bez ohledu na to, jaký pokoj si vyberete, vždy Vás čekají profesionální služby příjemného personálu a vysoký standard. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem s masážními hlavicemi, telefonem a analogovým datovým portem s vysokorychlostním připojením k internetu zdarma, plazmovými TV, DVD a CD přehrávačem, plně zásobeným minibarem, župany, vysoušečem vlasů, zdravotnickým vybavením a klimatizací s individuálním nastavením teploty. Hotel Josef obsahuje i pokoje pro invalidní hosty a celý jeho prostor je bezbariérový. K parkování můžete využít kryté parkoviště. Cena, kterou za tyto stylové pokoje zaplatíte je od € 119 za noc.


Hotel Josef Praha patří mezi čtyřhvězdičkové hotely v Praze, nachází se v blízkosti židovské čtvrti v historickém centru Prahy a představuje jedinečný příklad současné architektury a je pouhých 5 minut chůze od Staroměstského náměstí.

K dispozici je zde i Wellness a fitness centrum, které je z části na střešní terase a tak návštěvníkům nabízí nádherný výhled. Hotel Josef také nabízí rafinovanou mezinárodní kuchyni, která je servírovaná ve stylové restauraci, která zahrnuje též terasu ve dvoře.

Co dále najdete v luxusním novodobém sídle jménem hotel Josef? Balkony, bar, konferenční místnosti, pokojovou službu, saunu, sejf na pokoji, výtah a mnoho dalšího. Nesmíme zapomenout na moderní design, luxus a pohodlí, jenž je tu servírované pro každého návštěvníka zvlášť.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky