Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel KINGS COURT

Hotel Kings Court se nachází v srdci Prahy a má pět hvězdiček. Hotel má historickou fasádu, ale za jejími zdmi se skrývá hotel moderní a plně klimatizovaný. Kromě 133 pokojů nabízí exkluzivní Zen asijské lázně s malým bazénem, finskou saunou a parní lázní. Dále můžete využít místní fitness či si rezervovat uklidňující masáž. Hotel Kings Court také nabízí služby hotelového baru Vodka či elegantní restaurace s nádherným výhledem na náměstí Republiky.

Pokoje zde buďto najdete v podání komfortních Deluxe pokojů, jichž je 88, nebo v 34. executive pokojů, které mají i různé doplňkové služby či v 7. junior suite s masážní vanou. Dále Hotel Kings Court nabízí 3 executive apartmá s útulným obývacím pokojem s balkonem, ložnicí a koupelnou nebo jeden Royal Suite, který má prostorný obývací pokoj s balkonem, ložnicí a velkou koupelnou.

Všechny pokoje nabízejí luxus a moderní vybavení a vše, co návštěvníci potřebují, tedy vše od WiFi po nádherné koupelny a luxusní doplňky. Pokoje si zde užijete za zhruba € 160 za noc.

Hotel Kings Court nabízí také velkou letní terasu se 40ti místy, kde si můžete do sytosti vychutnat nejen výborné pokrmy z místní restaurace, ale i výhled na město a dokonalou atmosféru.

Hotel je luxusní špičkou mezi Pražskými hotely a je známý svým vřelým jednáním s návštěvníky, kteří jsou pro veškerý personál hotelu na prvním místě.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky