Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Neruda

Boutique Design and Style Hotel Neruda poskytuje luxusní ubytování, které se nachází přímo v Nerudově ulici na Malé Straně v Praze. Hotel stojí přímo na dřívější Královské cestě a jeho budova byla postavena už v roce 1348 a nyní ji zdobí ty nejkvalitnější materiály z dílny architekta a designera Bořka Šípka a designerky Barbory Škorpilové.

Hotel Neruda nabízí romantické ubytování, které je tou nejlepší volbou. Hotel se skládá ze dvou budov a má 42 pokojů, jež obsahují klimatizaci, koupelnu, WC, minibar, bezpečnostní schránku, telefon, vysoušeč vlasů, internetové připojení, satelitní TV a samozřejmostí je i pokojová služba.

Hotel Neruda svým klientům nabízí luxus v každém pokoji:

Standardní pokoj má moderní dekor tmavého dřeva a na stěnách naleznete citace od předního českého básníka Jana Nerudy. Lůžka tu jsou dvojitá anebo královská.

Superior pokoj je zdoben moderním dekorem ze dřeva a skla a koupelnami s prosklenými stěnami. Pokoje jsou jasné a světlé a zároveň moderní a pohodlné. Každý pokoj je v odlišném stylu.

V interiéru hotelu sídlí i restaurace Metropolitan Bistro, jež poskytuje svým hostům klid, pohodlí a luxus v kouzelném koutě staré Prahy. Ochutnáte zde speciality mezinárodní i české kuchyně ve skvělém prostředí atria, kterým se honosí právě hotel Neruda. Nebo se můžete posadit na terase hotelu a užít si fascinující pohled na Pražský hrad.

Hotel vlastní i soukromé relaxační místnosti, které jsou návštěvníkům kdykoliv k dispozici. Mimo jiné zde naleznete saunu a Whirpool.

Hotel Neruda nabízí luxusní ubytování, které Vám velice zpříjemní pobyt v Praze a zároveň Vás lépe seznámí s jedním z našich nejlepších básníků Janem Nerudou. Pokoje jsou zde k mání již od € 75 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!