Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Paříž

Nádherný hotel Paříž v centru Prahy, který pochází z dob secese, provozuje známá hoteliérská rodina Brandejsů už více jak 100 let. Hotel stojí na počátku Královské cesty směrem k Pražskému hradu. Kromě úžasného výhledu si tu užijete francouzskou a tradiční českou gurmánskou kuchyni v místní restauraci, výbornou kávu v Café de Paris, jejíž interiéry jsou, jak jinak než v pařížském stylu a také můžete zajít do baru Chez de Amis. Hotel Paříž také zahrnuje relaxační centrum Wellness and Spa, kde můžete vyzkoušet například úžasné ayurveda masáže. Hotel je ideálním místem pro svatby a svatební bankety, konference, školení nebo obchodní schůzky. V roce 1984 byl hotel Paříž prohlášen za historickou památku. Pokud jste se někdy začetli do knihy “Obsluhoval jsem anglického krále”, jistě jste zaznamenali chválu a respekt, která se zde na hotel Paříž pěje.

Hotel nabízí luxusní a pohodlné ubytování a pro hosty jsou připraveny speciální pokoje a apartmány. Je zde 86 komfortních pokojů v různých variacích.
Ihned po vstupu Vás hotel Paříž okouzlí vstupní halou s mramorovou mozaikovou podlahou a nádherně zdobeným hlavním schodištěm vedoucím do pater hotelu. Na každém odpočívadle v mezipatře, jsou překrásná vitrážová okna s motivy květin a citrusů. V celém hotelu najdete krásné původní malby a secesní výzdobu.

Hotel nabízí několik typů pokojů: Deluxe pokoje, Executive pokoje, Junior Suites i apartmány – Klimt Suite, Mucha Suite nebo jedinečný Tower Suite. Každý pokoj má své kouzlo a všechny splňují vysoký standard a pohodlí.

Pokoje Deluxe  jsou plně vybavené a jsou zařízeny secesním nábytkem, nechybí ani koberce, přehozy a čalounění, které vždy ladí do jedné barvy a vytvářejí harmonický dojem. Tyto pokoje hotel Paříž nabízí s postelemi king size, pohodlnými křesly s konferenčním stolkem, stolem a rozměrnou skříní. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, elektronickým trezorem, telefonem, internetovým připojením, barevnou satelitní televizí, minibarem a detektorem kouře. Koupelna má přímé podlahové vytápění a obsahuje buďto vanu nebo sprchový kout. U některý Deluxe pokojů nechybí ani balkon.

Executive pokoje jsou více luxusnější než pokoje Deluxe. Zařízení a vybavení pokojů je velmi podobné, hlavní rozdíl spočívá v umístění pokojů Executive v hotelu. Tyto pokoje jsou rohové a nabízejí nádherný pohled na Staré Město. Další rozdíl je ve velikosti pokojů, pokoje Executive jsou větší než pokoje Deluxe.

Junior Suites jsou pokoje velmi prostorné a elegantně vybavené. Jedná se o nejlepší ubytování v pokojích, které hotel Paříž může nabídnout. Pokoje prošly v roce 2003 celkovou rekonstrukcí, s důrazem na zachování elegantní a pohodlné atmosféry i secesního stylu. Vybavení pokoje je luxusní a nejvíce asi potěší mramorová dvojvana a vana s masážní sprchou.

Klimt apartmán je atraktivní dvoupokojový apartmán se secesní výzdobou odkazující právě na známého malíře Klimta. Vybavení obývacího pokoje i ložnice je velmi luxusní a nechybí ani kosmetický stolek či televizní koutek.

Mucha apartmán je považován za hvězdu, kterou hotel Paříž nabízí a to, jak kvůli nádhernému výhledu, tak díky perfektnímu designu pokoje. Mucha Suite se nachází v nejvyšším patře hotelu, hned vedle věže, což dodává tomuto pokoji jedinečnou atmosféru.

Tower apartmán je jedinečný pokoj, který byl vestavěn do věže hotelu a poskytuje exkluzivní výhled na historickou Prahu. Výhled, který Vám zde nabízíme má 360° a je jedinečným zážitkem.

Royal Tower suite Apartment je nejluxusnější apartmán, jenž hotel Paříž skrývá. Nachází se ve dvou podlažích v nejvyšší části hotelu a je velmi luxusně vybaven. Klenotem tohoto apartmánu je samotná prosklená věž poskytující nejlepší výhled na celé město.

Pokoje v tomto hotelu seženete od € 175 za noc.

Svatební hostiny se pořádají v oblíbené restauraci Sarah Bernhardt a hotel Paříž také nabízí exkluzivní svatební prostory s jedinečnou secesní atmosférou či svatební hostinu venku pod širým nebem.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky