Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Savoy Praha

Luxusní pětihvězdičkový hotel Savoy patří mezi hotely, které dokázaly skombinovat moderní vymoženosti s tradicí starých časů. Hotel se nachází v diplomatické čtvrti v Praze, tedy pár kroků od Malé Strany a Pražského hradu.

Hotel Savoy vznikl z historické budovy, která byla na počátku 90. let kompletně rekonstruována a přestavěna. Půvabná secesní fasáda byla hotelu ponechána a za ní se ukrývá stylové moderní prostředí se vším možným vybavením, které zajišťuje pohodlí a komfort všem hostům.

Najdete zde 55 luxusních pokojů a 6 elegantních apartmá. Hotel Savoy nabízí prostorné a elegantní pokoje a apartmá, které jsou zařízeny v harmonické barevné paletě hřejivých tónů bordeaux červené, královsky modré a medově žluté. V každém pokoji je vana i sprchový kout. Všechny hotelové pokoje mají dále také oddělenou místnost s toaletou, čtyři přímé telefonní linky, satelitní TV, DVD přehrávač, trezor, bezplatný minibar, atd. Čeká Vás nerušené romantické prostředí. Čas si můžete zpříjemnit službami restaurace Hradčany, která byla oceněna jako šestá nejlepší v republice, načež je hotel Savoy právem pyšný. Pro romantickou večeři jsou k dispozici dvě soukromé terasy. Využít můžete i dva konferenční salonky, které pojmou až 45 hostů. Po celý pobyt budete mít k dispozici Relax centrum s posilovnou, saunou a parní lázní. V nabídce je také knihovna s otevřeným krbem a s prostorem pro 45 hostů. Po celém hotelu je WiFi připojení zdarma. Hotel Savoy nabízí luxusní ubytování spolu s dokonalými prostory a perfektní péčí personálu. Ceny pokojů se pohybují od € 170 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!