Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin je výborný design hotel v Praze, který má ocenění čtyř hvězdiček a vyznačuje se osobním a individuálním přístupem ke každému z hostů. Sídlo hotelu je hned vedle Václavského náměstí, což mu přidává na atraktivitě. Hotel patří mezi nejlepší hotely v Praze a to díky kvalitním službám, výjimečnému designu a perfektní lokaci. Hotel Yasmin skrývá i výjimečný Restaurant Café Bar Noodles, který nabízí výborné speciality - asi hádáte správně, že se zde hlavně dělají nudle, a to z celého světa a jsou připravované na mnoho způsobů.

Hotel Yasmin okouzlí i nádhernou zahradou, do které se dostanete i vchodem přímo z Václavského náměstí, kde je možné jen tak posedět nebo i poobědvat či povečeřet. Zahrada má 80 míst.

V hotelu Vám nabídnou mnoho dalších služeb - WiFi internet zdarma, zajištění programu, průvodce, samozřejmostí je fitness, který je k dispozici všem hostům zdarma, dále směnárna i podzemní hlídané garáže a další.

Design Hotel Yasmin nabízí i 3 multifunkční konferenční místnosti s kapacitou až 200 osob, které jsou vhodné pro nejrůznější akce, jednání, konference. Prostory jsou klimatizovaní a vybavené nejmodernější technikou. Hotel Yasmin svým jednáním a variabilitou všech prostorů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

V hotelu najdete 196 luxusních designových pokojů, z toho 185 standartních pokojů (z toho 120 pokojů pro nekuřáky a 2 pro tělesně postižené) a 11 apartmánů. Pokoje se dělí na Superior double, De luxe double, junior apartmány a jeden Yasmin apartmán. Každý pokoj je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, trezorem, prostornou koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, vanou či sprchou. Pokoje mají designový nábytek, LCD TV, atd. Pokoj v tomto luxusním hotelu seženete od € 220 za noc.

Hotel Yasmin je perfektní možností, jak se ubytovat a užít si svůj pobyt bez starostí a v pohodě.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!