Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotelová loď Florentina

Jelikož je svatba na lodi žhavým trendem, představujeme Vám první hotelovou plovoucí loď, která kotví v centru Prahy. Jedná se o krásnou loď Florentina, která byla postavena již v roce 1980 a v roce 2008 dostala novou moderní tvář po celkové rekonstrukci. Na palubě této skvostné lodi se nachází 50 kajut, nádherná restaurace, bar a prostorná sluneční terasa, ze které je skvostný výhled na Pražský hrad. Party na lodi Florentina, která je moderně vybavená, slibuje dokonalý zážitek.

Florentina nabízí soukromé plavby po Vltavě i Labi, které mohou trvat dva dny i více. Svatba na lodi i následné veselí se může konat právě na lodi Florentina, která je pro tento tip oslavy ideálním místem, protože při plavbě si můžete užít luxus i soukromí v jednom a ještě k tomu zhlédnout nádherné okolí obou největších českých řek. Po nádherné svatbě se zde může konat i perfektní party na lodi plná hudby, jídla a zábavy.

Čtyřdenní plavba Vás zaveze z Prahy do Štěchovic, přes Davle a Mlčechvosty do Mělníka a poté zpět do Prahy. Osmidenní plavba nabízí plavbu po horním toku Vltavy z Prahy až po malé Labe z Mělníka do Nymburku. Plavba slibuje mnoho zážitků s doprovodným programem a fantastickou kuchyní, která zajistí úžasnou party na lodi. Dokonalá svatba na lodi Florentina tak není problém.

Každá z kajut na lodi Florentina nabízí moderní zařízení, vlastní sociální zařízení, klimatizaci, trezor, SAT TV s rádiem, atd. Většina pokojů je dvojlůžkových, 4 pokoje jsou s přistýlkou. Kromě jiného je v recepčním lobby baru přístup na internet zdarma pomocí Wi-Fi.

Svatba na lodi ani party na lodi se neobejde bez dobrého jídla. Vynikající lodní restaurace nabízí posezení pro 100 návštěvníků a sluneční terasa pojme stejné množství lidí, což slibuje nádhernou svatební hostinu či party plnou zábavy. Užijte si i Vy příjemné posezení na nádherné lodi s překrásným výhledem na panorama Prahy a na Vltavu. Vychutnejte si tu nejlepší kuchyni a značková vína přímo v srdci našeho hlavního města.

Na Florentině se může konat svatba na lodi i svatební hostina, ovšem loď je vhodná i pro firemní večírky, party na lodi či romantické oslavy ve dvou. Jisté je, že Vás čeká komfort a příjemná atmosféra s mnoha zážitky.

 Informace ke svatební hostině:

Kapacita restaurace: 100 osob
Kapacita terasy: 100 osob
Pronájem: 24hodinový pronájem celé lodi se základním servisem 120000Kč
Doporučené místo obřadu: paluba lodi, Pražské ostrovy, Hergetova cihelna, všechny památky a zajímavosti v centru města Prahy

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky