Zavolejte nám na +420 274 771 217

jak požádat o ruku nejen na Sv. Valentýna

Už podle nadpisu Vám může být jasné, že tento článek je věnován spíše mužům. Naše svatební centrum Le Rêve Vám totiž pomůže se vším a to v každé situaci. Pokud hledáte ten nejromantičtější den v roce, tak Vás určitě napadl datum 14. 2., tedy svatý Valentýn. V tento den, který je po celém světě plný lásky, by bylo velmi romantické požádat o ruku svou vysněnou, co říkáte?

Nevíte, jak na to?  Vyrazte jí dech! Zasypte jí květinami, luxusem a něhou! Je to žena Vašeho života a jenom Vy ji dobře znáte, víte, co chce a co potřebuje! Než půjdete na věc, měl byste si uvědomit, jaká vlastně Vaše budoucí žena je a co upřednostňuje. Den sv. Valentýna totiž přímo vyzývá k romantickým večeřím ve dvou v krásných a luxusních restauracích. Žádný muž jistě neprohloupí, když svoji drahou polovičku na nádhernou večeři v tento den vezme, ale jak požádat o ruku?

Než začnete něco podnikat, ujistěte se, že Vaší milované nevadí obdiv okolí. Daný okamžik musí být totiž hlavně nezapomenutelný pro ni, ona musí být štěstím bez sebe. Přemýšlejte, co bude před vyznáním a co po něm. V jaký čas večeře pokleknete s krabičkou Vaší jediné u nohou, je jen na Vás, ale nejvhodnější čas je zřejmě až po večeři. Pokud si ovšem potrpíte na překvapení, neváhejte a domluvte daný okamžik s obsluhou, můžete tak požádat o ruku svou milovanou velmi originálně a zároveň romanticky. Není nic krásnějšího než prstýnek schovaný na dně skleničky se šampaňským či krabička přinesená na zlatém podnose jako desert schovaný pod pokličkou. Pokud Vaše milovaná vůbec o Vašem záměru netuší, počítejte se slzami štěstí. Užijte si oba danou chvíli!

 

Každá žena čeká celý svůj život na dech beroucí otázku „Vezmeš si mě?“, ovšem ne každá si přeje být při tomto nádherném aktu v centru pozornosti cizích lidí, proto zvažte i možnost požádat o ruku doma či dokonale v novém bytě, který chystáte jako překvapení. Žádný jiný den, než den sv. Valentýna se více pro tuto příležitost nehodí. Zútulněte daný prostor pro tuto důležitou chvíli. Uvařte večeři sám, zapalte svíčky (čím víc svíček, tím lépe), vyzdobte místnost okvětními lístky a věřte, že Vám Vaše milovaná padne k nohám a vysloví vytoužené ANO!

Ovšem proč to nezkusit jinak a Vaši milovanou požádat o ruku například na místě, na kterém jste se poznali či poprvé políbili? Ženy si na takováto místa potrpí, protože na ně mají úžasné vzpomínky. Zažijte Vaše první rande podruhé a udělejte ho ještě kouzelnější a to právě v den sv. Valentýna, kdy hodláte pokleknout a učinit životní rozhodnutí!

Den sv. Valentýna vyzývá k romantickým gestům a k společně strávenému času. Udělejte něco, co tak často ve dvou nepodnikáte. Zajděte například do vířivky, kde si vychutnáte šampaňské tak jako nikde jinde! Otázka „Vezmeš si mě?“ se úplně sama při této dokonalé příležitosti vybízí.

Den sv. Valentýna také znamená všudypřítomná srdce, květiny a vyznávání lásky. Udělejte ze dne, který je plný krásných citů mezi dvěma lidmi, den výjimečný a speciální právě pro Vás dva! Nevíte, jak nejlépe požádat o ruku svou lásku? Zkuste něco jiného a vezměte svoji lásku na výlet například do Paříže a pod Eiffelovou věží poklekněte s nejdůležitější otázkou života. Úžasné, co říkáte?

Možností jak požádat o ruku je bezpočet, jaký způsob vyznání si vyberete, je jen na Vás, ovšem uvědomte si, proč a pro koho tato situace bude nejdůležitější: pro Vás dva, a podle toho jednejte! Oba moc dobře víte, co máte nejraději a co se Vám líbí či po čem toužíte. Sv. Valentýn je bezesporu úžasný romantický den vhodný pro romantická gesta a láskyplná objetí. Proto využijte atmosféru kouzelného sv. Valentýna a odvažte se požádat o ruku svou vyvolenou i Vy!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!