Zavolejte nám na +420 274 771 217

jak si užít Valentýna

Rok s rokem se sešel a je tu opět Sv. Valentýn, který je stále oblíbenějším svátkem mezi zamilovanými lidmi. Užijte si tento den lépe než kdy jindy a hýčkejte svou drahou polovičku! Pokud si přece jen nevíte rady, jak tento den lásky pořádně prožít, zde najdete pár tipů!

  • Vychutnávejte si každý okamžik! Právě na den Svatého Valentýna byste si měli uvědomit, co pro Vás Vaše láska znamená a učinit tak vše proto, abyste udělali Váš vztah půvabnější a výjimečnější! Zastavte se v každodenním spěchu a uvědomte si právě ten nejdůležitější pocit, který k Vašemu nejdražšímu cítíte. Nepřemýšlejte, jenom nechte Vaše pocity proudit. Vaše chvíle tak budou o to cennější. Je jedno, zda půjdete na romantickou večeři či na pěkný film do kina, důležité je, abyste se navzájem plně vnímali.
  • Důvěřujte si! Zahoďte všechny Vaše strachy a nepříjemné pocity, jednoduše najděte víru ve Vás a v člověka, kterého tolik milujete. Dejte Vašemu vztahu větší smysl a otevřete svoje srdce tomu druhému, věřte, že to pro něj bude ten nejkrásnější dárek.
  • Vyslovte to! Kdy jindy byste si měli navzájem šeptat sladká slůvka, než právě v den Sv. Valentýna. Sice se říká, že činy řeknou víc než slova, ale uznejte sami, že je velice krásné slyšet slova lásky nahlas.
  • Užijte si! Sv. Valentýn nemusí znamenat jen romantickou večeři při svíčkách, tento den je hlavně o lásce Vás dvou. Proto klidně podnikněte něco adrenalinového či neobvyklého, jednoduše vybočte ze stereotypu! Co je důležité, je to, že tyto, ať pro Vás nezvyklé chvíle, strávíte spolu!
  • Prodlužte si ho! Den Sv. Valentýna je sice dán na 14. 2., ale proč si tento den plný skvostných zážitků neprodloužit? Vezměte si v práci dovolenou a prodlužte si se svou láskou víkend. Budete tak mít dost času se navzájem hýčkat a užívat si každý dotek či polibek. Vyberte romantické místo či skvostný hotýlek s wellness službami a zajděte si na smyslnou masáž ve dvou, nebo můžete zabloudit do vířivky se šampaňským v ruce, co Vy na to?
  • Udělejte své lásce radost! Ač si to většina lidí myslí, Valentýn není jenom o Vaší peněžence, chcete přece dát Vašemu partnerovi své srdce, jehož cena je nevyčíslitelná. Mnoho z nás sice na sebe tímto bere riziko otevření, kdy chcete sdělit své pocity, ale věřte tomu, že odměna za tyto nervy stojí! Radostné jiskry v očích Vaší lásky Vám vezmou dech, a proto byste neměli zapomenout na nějakou drobnost, která někdy i za Vás dokáže vyjádřit Vaši lásku.

Přejeme Vám hodně štěstí, a aby Váš Svatý Valentýn proběhl přesně podle Vašich představ. Známou věcí je, že Valentýn není jenom o květinách, ale znáte snad nějakou ženu, kterou by květina nepotěšila? Důležité je, abyste se cítili hezky a proto nezapomínejte na romantiku, kterou Vám zajistí voňavé svíčky a pěkná hudba. Láska samozřejmě prochází i žaludkem, proto vsaďte na nějakou dobrou večeři, je na Vás, zda zvolíte překrásnou restauraci nebo zda vsadíte na svůj kuchařský um. A na co byste určitě neměli zapomenout? Říci své drahé polovičce ta nejdůležitější dvě slova na světě... MILUJI TĚ.

Krásného Valentýna Vám přeje svatební centrum Le Rêve!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt