Zavolejte nám na +420 274 771 217

Kampa Park

Mezi nevyhledávanější svatební místa v Praze vždy patřila a budou patřit místa, kde se výborně vaří a kde je nádherný výhled na město a krásné prostředí. Mezi tato místa patří zcela určitě i Kampa park. Svatba v této styové restauraci je naprosto dokonalá! Naleznete zde vynikající restauraci, kterou si oblíbilo i mnoho celebrit a je velmi vyhledávaná pro svou skvostnou kuchyni. Svatební místa na Kampě jsou dotvářena dokonalou atmosférou, kterou nabízí břeh Vltavy s výhledem na Karlův most. Kampa park (svatba na ostrově) je umístěn na ostrůvku a dnes už nikdo neví, zda byl ostrov vytvořen přírodou či nikoliv. Což pro svatebčany není adekvátní, důležitým faktem pouze je, že Kampa patří mezí úžasná svatební místa a že žádný pár nikdy nebude litovat, že si vybral pro svůj svatební obřad či hostinu právě toto místo.

Na počátku 20. století se Kampa park využíval různými sportovními kluby. Až v roce 1947 dostal park novější podobu v anglickém krajinářském slohu. Podoba parku se ale stále mění, protože jelikož se jedná o ostrov na Vltavě, tak je Kampa park při záplavách bohužel pod vodou.

Mezi oblíbená svatební místa patří i Sovovy mlýny, které jsou na Kampě od roku 1589. Jméno mají podle majitele původního mlýnu. Poslední rekonstrukce Sovových mlýnů na pražské Kampě probíhala v letech 2000 až 2001.

Hledáte místo, které je neustále středem velmi pestrého kulturního dění během celého roku? To je Kampa park! Svatba se tak zapíše mezi nejlepší akce roku! Pořádají se zde všelijaké společenské akce a mezi nimi i nádherné svatby. Čeká Vás zde jedno z nejkrásnějších posezení na atraktivní terase u řeky Vltavy. Během roku 2006 došlo na Kampě k řadě revitalizačních úprav na většině terénu včetně zkrášlení a zpevnění břehů Čertovky.

Kampa park je spojen můstkem přes Čertovku s Nosticovou zahradou, která je sice malých rozměrů, ale přesto se často dostává mezi svatební místa a pro fotografování mnohých párů, oblíbená je hlavně část u můstku s průhledem na město a na známé dřevěné mlýnské kolo.

 

Informace ke svatební hostině:

Minimální konzumace: podle rozsahu pronájmu
Kapacita: 70 osob
Menu od: 1000 Kč
Raut od: 1500 Kč
Větší náklady na personál: 7,5 %
Doporučené místo obřadu: Kampa park, Vrtbovská zahrada, Palácové zahrady, kostel sv. Tomáše, Klementinum

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky