Zavolejte nám na +420 274 771 217

Kempinski Hotel

Kempinski Hotel se nachází v centru Prahy v Hybernské ulici kousek od Prašné brány, Obecního domu či Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Hotel obsahuje 75 nadstandardně vybavených luxusních pokojů a také nabízí k dispozici pro různé aktivity dvůr o ploše 1800 m2. Kempinski Hotel má pět hvězdiček, za kterými se ukrývá velkorysé a nejprostornější luxusní ubytování v Praze. Hotel se pyšní tím, že v něm nenajdete žádný stejný pokoj, protože každý prostor je úplně jiný. Například elegantně zařízené Superior Rooms svým komfortem podtrhují půvab památkově chráněné budovy hotelu. Grand Deluxe Rooms svému jménu rozhodně ostudu nedělají - součástí těchto elegantně vybavených pokojů je i oddělená ložnice. Apartmá má Kempinski Hotel navržená tak, aby svou velikostí a velkorysostí prostoru splnila veškerá očekávání svých klientů - Executive Suite s jednou ložnicí je stylovým příkladem tohoto standardu.

Kempinski Hotel nabízí také dobře informovaný Concierge. Služba je dostupná 24 hodin a pomáhá při plánování a zařizování všech denních činností hostů. Tato služba se týká například rezervace vstupenek na kulturní představení, hotelových restaurací a zamluvení stolů, služby hlídání dětí, lékařské pomoci a dalších.

Kempinski Hotel má samozřejmě bezdrátové připojení na internet po celém objektu, které je vysokorychlostní. Připojit se můžete i kdekoliv na zahradě či v restauraci. Mezi další oblíbené služby patří jízdy luxusní limuzínou BMW 7. série, jež řídí zkušení řidiči. Jízdy můžete využít pro výlet, okružní jízdy, transfery na letiště nebo i jenom tak, když se prostě budete chtít projet.

Souhrn nabídky pokojů:

Apartmány Kemipinski Hotel nabízí i pro ty nejnáročnější, kteří ocení luxus. Pokoje jsou světlé a vzdušné a patří svým komfortem k těm nejlepším v Praze.

Palace apartmány Vám umožní sledovat západ slunce za poslechu zvonů z těch nejvyšších míst, mezi které patří i terasy tohoto hotelu. Apartmány obsahují dvě ložnice a mezi touto nabídkou je i luxusní Prezidenské apartmá.

Ceny pokojů jsou od € 270 za noc.

Kempinski Hotel nabízí i dokonalou restauraci, která splní sny Vašim chuťovým buňkám. Restaurace nabízí elegantní interiéry a příkladné stolování, které jen tak jinde nenajdete. Místní šéfkuchař Vám představí známé i neznámé fascinující recepty, které jsou plné svůdných chutí.
Zahradu má Kempinski Hotel přímo příkladovou. Jedná se o oázu plnou zeleně a to přímo v centru Prahy. Zahrada je vhodná pro odpolední odpočinek, ale i pro oběd či romantickou večeři. Na zahradě se konají také gril party a další skvělé akce plné pohody.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!