Zavolejte nám na +420 274 771 217

Letenský zámeček

V srdci Letenských sadů vyrostla jedinečná restaurace vhodná pro svatby Letenský zámeček, která otevírá nádherný výhled na historickou Prahu. Psal se rok 1863 a zde se začala budovat výletní restaurace pro tehdejší smetánku, aby se měla kde najíst, napít a posedět. Nyní se zde konají i svatby. Letenský zámeček je novorenesanční budovou, která je postavená podle projektu Ignáce Ullmanna. Zámeček je dodnes oblíbeným výletním místem, které nabízí nádherný výhled na pravý břeh Vltavy.

Nejen, že se zde výborně najíte, ale užijete si i luxus a také budete moci využít rozmanitých možností, které (nevyjímaje svatby) Letenský zámeček nabízí. Snoubí se tu staročeská kuchyně s moderními trendy a Vy toto můžete zakusit právě při Vaší svatební hostině, ať už se bude jednat o intimní oslavu či divokou párty. Jednoduše se jedná o místo, které je jako stvořené pro svatby. Letenský zámeček slibuje dokonalé kulinářské zážitky při hostinách a rautech s překrásným výhledem a nerušenou atmosférou. Vše zkrátka jako na zámku. Už jste se rozhodli, zda využijete právě toto místo pro uspořádání právě Vaší svatby?

Letenský zámeček není pouze vynikající restaurací, je i perfektním místem pro svatební obřad. K tomuto účelu zde slouží zahradní terasa či krásný altánek. Prostory zámečku jsou rozsáhlé, tudíž si vybere opravdu každý, k dispozici jsou intimní salonky a rozsáhlé sály.

Se svým vysněným můžete vystoupat i do čtverhranné věže, kde si můžete užít trochu klidu a například si tu dopřát i intimnější večeři či desert, nerušeni od rozvířených svatebčanů a veselí Vaší svatby.Letenský zámeček je sice ve středu města, ale přesto je zárukou klidu.

Proč je právě toto místo to nej pro Vaši svatební hostinu? Protože je to oáza klidu, jež je odzkoušená generacemi.

 

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 66 osob
Menu od: 650 Kč
Raut od: 800 Kč
Minimální konzumace: 50 000 Kč
Doporučené místo obřadu: Letenský zámek, Sacre coeur, Vrtbovská zahrada, Staroměstská radnice

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!