Zavolejte nám na +420 274 771 217

Loď Hamburg

Svatba na lodi nemusí znamenat mnoho peněz a opuštění naší krásné republiky, můžete si ji dopřát v srdci Prahy na krásném restauračním sídle loď Hamburg. Svatba se zde může konat od začátku až do konce. Loď Hamburg pluje den co den v centru Prahy po Vltavě a slibuje dokonalý zážitek. Byla vyrobena v roce 1983 a v roce 2005 byla kompletně rekonstruována. Její kapacita je 164 osob – 94 v restaurační části s barem a 70 na horní palubě, která je částečně zastřešená – to už znamená pořádnou oslavu či hostinu, kterou loď Hamburg (svatba jako žádná jiná) slibuje s naprostou komfortností. Svatba na lodi se zde může konat za jakéhokoliv počasí a v jakémkoliv měsíci, protože loď je celoročně v provozu, má topení a je i klimatizována. Je zde možné uspořádat veliký raut, při kterém si každý s hostů sám vybere ze široké nabídky. Vaše svatební menu s Vámi naši šéfkuchaři připraví a na lodi přichystají. Loď Hamburg umožňuje u pořádání večírků, oslav, seminářů, prezentací, atd. Není nic okázalejšího než loď Hamburg! Svatba na lodi samozřejmě není výjimkou. Při projížďce uvidíte historické centrum Prahy od Štvanice po Vyšehrad přes plavební komoru Smíchov, proplujete pod Vranskou, Štěchovickou nebo Slapskou přehradou či po proudu řeky do Mělníka.

Mezi nejmodernější lodě na Vltavě patří právě loď Hamburg. Svatba ve znamení komfortu a kouzla Prahy zde není žádný problém! Má krásný originální dřevěný interiér, který uchvátí, stejně tak jako kulinářské umění lodního kuchaře. Svatba na lodi bude zážitkem pro Vás i pro Vaše hosty, na palubě se tančí a zpívá a to hrdlo ráčí. Loď Hamburg je perfektním místem pro řečení si svého „ano“.

 

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 90 osob uvnitř a 95 osob na palubě lodi
Menu od: dle dohody
Pronájem: 6900Kč za hodinu
Doporučené místo obřadu: přímo na palubě lodi

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky