Zavolejte nám na +420 274 771 217

Malostranský palác

Přemýšlíte, kde by se mohla konat Vaše svatba? Malostranský palác je úžasné místo, kde si podává současnost ruku s tradicí. Nádherné původní barokní varhany dokážou to, co žádné jiné. Zvuk, který vydávají, vychází z čela hlavního sálu a zároveň tento překrásný nástroj slouží jako jedinečná dekorace. Celý pozdně barokní sál refektáře paláce je uzpůsoben k pořádání nejrůznějších akcí a zvláště by zde byla nádherná svatba. Malostranský palác je perfektně zachovaný ve své původní podobě a přitom je vybavený vší potřebnou technikou a tím se stává dokonalým multifunkčním prostorem. Zkrátka Vás zde čeká dokonalá svatba!

Malostranský palác stojí ve středu Prahy už od 17. století, kdy zde vybudovali tzv. Profesní dům jezuité poté, co jim Klementinum přestalo vyhovovat pro jejich účely. V 18. století hned vedle Profesního domu vyrostl chrám sv. Mikuláše, jenž se stal dalším klenotem českého baroka. Po zrušení jezuitského řádu roku 1773 se Profesní dům stal majetkem habsburské monarchie. V 19. století se tento budoucí Malostranský palác stal sídlem vrchního zemského soudu a po vzniku Československé republiky se ve sklepeních paláce dokonce ukrýval zlatý poklad nového státu. Během druhé světové války užívala budovu německá armáda. Nekonala se zde tak žásná svatba.

Malostranský palác je dnes sídlem informatické sekce Matematicko-fyzikální fakulty Karlovy univerzity. V roce 2006 skončila rozsáhlá rekonstrukce otevřením bývalého refektáře, vyzdobeného nádhernými nástropními malbami, kterými může být ozvláštněna i Vaše svatba.

Malostranský palác je jak dělaný pro samotný svatební obřad, tak pro nádhernou hostinu, která může čítat až 300 osob. Díky výborné akustice si zde užijete i hudební program, který může celou Vaši hostinu i obřad doprovázet. V tomto paláci na Malé Straně budete mít dostatek prostoru pro přípravy i pro rozmístění hostů.

Svatební den zde dostává luxusní tvář a spokojenost je vždy samozřejmostí.

 

 


Inforamce ke svatebnímu obřadu

Kapacita: 100 až 200 osob dle uspořádání
Nájem: celodenní - Malostranský refektář, foyer a jednací sál - 55 000 Kč, Jednací sál (samostatný) - 15 000 Kč
Doporučené místo obřadu: Malostranský palác

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!