Zavolejte nám na +420 274 771 217

Mandarin Oriental

Tento skvostný hotel se nachází v klidné dlážděné ulici na Malé Straně. Hotel je postaven na místě bývalého kláštera ze 14. století. Jeho moderní design se hladce míchá s rysy dobové architektury. Mandarin Oriental je luxusní hotel, který krásně zachovává kus historie a přitom odkazuje na fascinující minulost. Hotel má blízko i k historickému centru a tak si každý jeho návštěvník stihne užít každý detail stověžaté Prahy.

S otevřením hotelu Mandarin Oriental, se v Praze objevil další klenot mezi budovami. V hotelu Vás čeká romantika, kultura i výborné jídlo. Pokoje jsou rozmístěny u stěn nádherné prostorné chodby, která odráží dřívější budovu kláštera. Můžete si vybrat mezi prostornými moderními interiéry, které kontrastují s modernizací, která je zde doplněná o dobové detaily.

Nabídka pokojů a apartmánů:

Standard - Okouzlující prostor ve Starém křídle Mandarin Oriental skrývá dokonalé pokoje typu standard. Každý z těchto pokojů má příjemnou atmosférou interiéru, který je zcela individuální.

Deluxe  - Každý z těchto více prostorných pokojů má vlastní specialitu. Všechny pokoje jsou vybaveny dobovým prvky, některé mají původní parkety, ostatní zdobí i klenuté stropy.

Deluxe Zahradní  - Světlo slunce se den co den rozlije přes velká okna těchto světlých a vzdušných prostor. Pokoje se nacházejí v novém křídle a pyšní se velmi pěkným výhledem do klášterní zahrady.

Deluxe Terasa  - Každý pokoj sídlí v novém křídle Mandarin Oriental hotelu a má vlastní terasu do klášterní zahrady. Pokoje leží na klidném místě a jsou ideální pro odpočinek od rušného města.

Premier s výhledem na zámek - Tyto exkluzivní pokoje mají interiéry s historickými prvky a jejich kráse bezesporu vede výhled na Pražský hrad.

Junior apartmá - Prostorné místnosti plné atmosféry, to jsou tyto pokoje, které vyjadřují historii a každý má svůj jedinečný charakter a design.

Deluxe Suite - Svrchovaně elegantní interiér doplňuje prostorný obývací pokoj, kde se můžete ponořit do hlubokého pohodlí a užívat si odpočinek.

Orientální Suite - Opravdu originální pokoje hotelu Mandarin Oriental, vytvořené pod klenutými stropy bývalého renesančního kostela, jež nabízí nespoutanou romantiku a půvab.

Lazar Suite- Sada čtyř pokojů, které nabízejí flexibilní prostory. Ubytování tu zahrnuje jednu ložnici a další místnosti pro hosty.

Prezidentské apartmá Penthouse - je nejexkluzivnějším místem v hotelu Mandarin Oriental. Pyšní se perfektním výhledem a nádherným vybavením, které Vás přenese do jiné doby.

Pokoj v tomto úžasném hotelu seženete od € 345 za noc.

Hotel obsahuje i lázně, které byly čtenáři prestižního časopisu Spa Finder, zvoleny za nejlepší v Evropě. Jako jediné lázně na světě se nacházejí v renesanční kapli, která nabízí jedinečný duchovní prostor, který ukazuje cestu k rovnováze těla i ducha. Lázeňská zařízení hotelu Mandarin Oriental nabízejí šest lázeňských apartmánů, z nichž dva jsou ideální pro páry, parní sprchy, Thajské masáže, relaxační zónu, fitness, Spa Boutique, esence a mnoho dalších úžasných prožitků.

Hotel Mandarin Oriental v jeho restauraci skrývá nabídku asijských a historických českých receptů, které jsou připraveny s moderním vkusem. Hostům je k dispozici i vinný sklípek. Odpolední čaj se podává v impozantní barokní kolonádě.

Mandarin Oriental zkrátka znamená vše, co jste si vysnili!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!