Zavolejte nám na +420 274 771 217

Maximillian Hotel

Maximillian Hotel sídlí v Haštalské ulici v Praze jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Hotel má čtyři hvězdičky a byl navržen Evou Jiřičnou, která je jednou z nejlepších světových architektů vůbec. Hotel je složen ze dvou půvabných budov, z Černého a Červeného domu.

Budovy obsahují dohromady šest pater se 70 luxusními pokoji a jedním apartmánem. Každý pokoj symbolizuje různé architektonické období a po celém areálu jsou vystaveny skvostné grafiky českých umělců. Pokoje Deluxe a Superior Deluxe jsou zvukotěsné. Velký počet pokojů nabízí Maximillian Hotel pro nekuřáky. Po celý pobyt si každý z hostů užije profesionálních služeb, příjemného personálu a vysoké kvality. Všechny pokoje obsahují moderní sprchový kout, vysokorychlostní WiFi zdarma, plazmové televize, DVD a CD přehrávač, plně vybavený minibar, fén, zdravotnické vybavení a klimatizaci, kterou si můžete libovolně nastavit.

Maximillian Hotel nabízí i dva pokoje pro invalidní hosty a veškeré prostory hotelu mají bezbariérový přístup. Dále hotel nabízí hlídané parkoviště, po celém komplexu jsou detektory kouře a je zajištěna maximální požární ochrana.

 Ceny pokojů se pohybují od cca € 95 za noc.

 

 

Nabídka pokojů Maximillian Hotel:


Jednolůžkový pokoj typu Deluxe je pokoj vybaven postelí pro jednoho, vybaveným pracovním stolem, zařízením na kávu a čaj, koupelnou se sprchou či vanou, WC, telefonen, Plazmovou TV, CD a DVD přehrávačem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, klimatizací, atd.

 

Deluxe dvoulůžkový pokoj nabízí buďto dvojpostel nebo postel velikosti king size, vybavený pracovní stůl, zařízení na kávu a čaj, koupelnu se sprchou či vanou, WC, telefon, Plazmovou TV, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizaci, atd.

 

Superior Deluxe jednolůžkový pokoj s balkónem obsahuje postel pro jednoho, vybavený pracovní stůl, zařízení na kávu a čaj, koupelnu se sprchou či vanou, WC, telefon, Plazmovou TV, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WiFi, DVD půjčovnu zdarma, VIP služby a nádherný balkon s výhledem.

 

Superior Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkónem. Všechny pokoje tohoto typu nabízí Maximillian Hotel s manželskou postelí, vybaveným pracovním stolem, zařízením Nespresso, koupelnou se sprchou či vanou, WC, telefonem, Plazmovou TV, CD a DVD přehrávačem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, klimatizací, WiFi, DVD půjčovnou zdarma, dále s VIP službami a s nádherným balkonem s výhledem. Některé pokoje mají pohovku a jedinečný odlišný design.


Maximillian Hotel slibuje zajímavý zážitek spojený s uměním a novodobým dekorem a to vše v centru historické Prahy, která nabízí tolik možností, jak si užít pobyt. Pracovníci hotelu jsou Vám vždy k službám a zodpoví Vám všechny Vaše otázky i výborně poradí, co dělat.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!