Zavolejte nám na +420 274 771 217

Pachtův palác

Přímo v centru Prahy na pravém břehu Vltavy, jen pár metrů od Karlova mostu, najdete skvostný Pachtův palác. Původně se jednalo o sídlo hraběte Karla Pachty z Rájova. V roce 1770 tuto pozoruhodnou památku přestavěl architekt Jan Joseg Urlich. Vyrostala tak barokní budova s nádherným barokním průčelím, jež je zdobeno převážně ornamentem. I pro Vás je toto skvělá volba, pokud Vás láká barokní svatba! Pachtův palác se honosí trojramenným schodištěm a balkóny kolem nádvoří z 18. století.  Poté byla doplněna ještě stavba klasicistního paláce, která dokonale doplnila dispozici barokního objektu. Vznikl tak dokonalý koncept mísící baroko a klasicismus. Svatba jako z pohádky se může konat právě zde!

Pachtův palác je považován za nejkrásnější barokní rezidenci v Praze. Architektura interiéru je dílem Jane Wilsonové. Objevuje se zde starožitné dřevěné trámoví, fresky, klenuté stropy kaple, sochařská výzdoba a originální krby. Pachtův palác byl po roce 2000 přepracován na dokonalý hotel v centru Prahy. Ubytovat se můžete v jednom z 50 unikátních apartmánů, které jsou bohatě zdobené ze sladěného starého i moderního nábytku, koberců a obrazů. Pokoje se dělí na apartmány kategorie junior, junior de luxe, s jednou ložnicí, s jednou ložnicí de luxe, se dvěma ložnicemi i výjimečné apartmá a všechny jsou honosně vybaveny vším, co každý člověk potřebuje k pohodlnému životu (WiFi, Sat TV, telefon, klimatizace, fén, lednice, atd.). Líbil by se Vám tento luxus a k tomu úžasná svatba?

Pachtův palác je propojen se sousedním Divadlem Na Zábradlí a je součástí kolekce luxusních rezidencí s hotelovým servisem ve střední Evropě.

Toto honosné sídlo nabízí vše, co si můžete přát. Je zde možné uspořádat honosný svatební obřad s hostinou a zároveň využít služeb hotelu, a když přičtete perfektní polohu a výhled, je bez diskuzí Pachtův palác jedním z nejlepších míst pro svatební den v Praze.

 

Inforamce ke svatební hostině:

Kapacita restaurace: 50 – 70 osob podle uspořádání
Kapacita nádvoří: 50 osob
Minimální konzumace: 60 000 – 80 000 podle délky pronájmu
Menu od: 495 Kč
Doporučené místo obřadu: Pachtův palác, Klementinum, Národní divadlo

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky