Zavolejte nám na +420 274 771 217

Petřínské terasy

Pokud hledáte romantiku, tak byste se určitě měli zamyslet nad krásou, kterou nabízejí Petřínské terasy. Praha právem toto místo označuje za jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst, které má. Uprostřed východního svahu je umístěn nádherný restaurant, který nese název podle svého sídelního místa, tedy Petřínské terasy. Naskytne se Vám odtud zcela neopakovatelný pohled na celé naše hlavní město. Toto místo ukrývá magičnost a jeho návštěva se stává pro každého návštěvníka nezapomenutelným zážitkem. Zažijte i Vy nádhernou svatbu uprostřed nádherné terasy. Praha Vám bude další ze svědků Vašeho dokonalého dne. Petřínské terasy nabízejí nejen perfektní výhled na Pražský hrad a Malou Stranu, ale i jedinečné místo pro svatební hostinu, o které se Vám zdávalo jen ve snech.

Ukázkou dokonalosti nejsou jenom překrásné terasy. Praha se na Petříně pyšní i další památkou. Pro slavnostní příležitosti lze totiž využít i přepychové barokní prostory místního kněžského refektáře, které umocní dokonalost, eleganci a oslavnost dané chvíle. Tento refektář má jeden velký sál, kde je možné tabulové sezení pro 60 osob a stolové sezení pro 70 osob. Také je zde ještě jeden menší sál, který povětšinou slouží jako bar. K dispozici Vám jsou i dva menší salónky. Tento prostor je ideální pro různé společenské akce, svatební hostiny nevyjímaje, vejde se sem totiž až 300 osob, při využití přilehlé terasy. Praha je zde opravdu na dosah ruky a byla by chyba krásu, kterou Petřínské terasy nabízejí, nevyužít právě pro svůj velký den, nemyslíte?

Informace ke svatební hostině:

Kapacita refektáře: 60 osob
Kapacita koliby: 50 osob
Kapacita terasy: 130 osob
Menu od: 700 Kč
Raut od: 750
Minimální konzumace: 90 000 Kč
Doporučené místo obřadu: Vrtbovská zahrada, Palácové zahrady, Sacre coeur

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!