Zavolejte nám na +420 274 771 217

podzimní svatby

Podzim je úžasným obdobím, kdy můžete vidět tolik barev a odstínů, o kterých se Vám ani nesnilo. Paleta podzimních měsíců láká mnoho párů k uzavření sňatku. Ty nejúžasnější podzimní svatby Vám nabízí naše svatební agentura. Praha se na podzim změní v nádherné město, které je plné barev, do tváře Vás hřejí paprsky slunce a všudy přítomné šustění listí dodává jedinečné chvíli jakou svatba určitě je, dokonalou atmosféru.

Několik typů, jak může vypadat Vaše podzimní svatba, Vám nabízí Le Rêve – svatební agentura. Praha nabízí mnoho možností, kde se mohou podzimní svatby odehrát, ovšem výběr konkrétního místa je jen na Vás. Jisté ale je, že Vaše svatební fotografie se stanou nadčasovými a to i díky tomuto kouzelnému podzimnímu období. Podzim je ideálním časem pro krásnou a pohádkovou svatbu. Podzimní svatby patří vždy mezi ty nejlepší. Nebude Vás soužit ani přílišné horko ani drkotavá zima. Vše je akorát a toho byste určitě měli využít!

Stačí, když vyslovíte svoje přání, vše ostatní zařídí naše svatební agentura. Praha na podzim dostane nádherný nádech oranžové a červené, spadané listí Vám utvoří dokonalý design prostoru svatby, s kterým si díky tomu nemusíte lámat hlavu. Můžete využít i toho, že slunce na podzim zapadá dříve a tak může Vaše podzimní svatba proběhnout při západu slunce, což je bezesporu více než romantické. Podzimní svatby plně využívají toho, co jim může příroda nabídnout. Nechte se i Vy inspirovat!

Podzimní doplňky

Nevěsta například může svoji róbu doplnit o krásný hřejivý šátek či šál, který ji nejen zahřeje, ale stane se i velmi nápaditým doplňkem. Nevěsta i ženich mohou také svoji dokonalost doplnit stylovými rukavičkami, které budou elegantní a stylové, stejně tak jako celá podzimní svatba. Modelů a doplňků je samozřejmě mnohem více, všechny možnosti Vám ukáže naše svatební agentura. Praha Vám bude Vaši originální svatbu na podzim závidět. Podzimní svatby jsou totiž stále více trendy!

 

 

Podzimní svatební kytice

Co se týče květin, možností je opravdu mnoho, existuje totiž hodně odrůd, které vykvétají právě na podzim a jejich pastelové barvy z Vás udělají ještě krásnější nevěstu. Květiny mohou mít také velmi zajímavé textury a styly. Mezi oblíbené květiny, kterých může podzimní svatba využít, patří gerbera, sedmikráska, měsíček, slunečnice, astra, růže a cínie. Hodně oblíbeným doplňkem květin se stává kapradina či vlčí mák, tyto květiny totiž mezi sebou vytvářejí správný akcent. Ovšem květinářství v dnešní době nabízejí řadu květin po celý rok, proto nebude problémem sehnat Vaši oblíbenou květinu, ať je podzimní či ne. Všechny služby kolem květin Vám samozřejmě zařídí naše svatební agentura. Praha a její květinářství Vám mohou nabídnout také svatební kytice v odstínech lilku, mědi či lesní zeleně. Hodně se také používají jiřiny, protože disponují různými barvami, které ladí k tématu podzimní svatby – červená, vínová, oranžová a švestková.

Podzimní dekorace

Podzimní svatba nabízí také mnoho svatebních dekorací na stůl. Stejné květiny a odstíny můžete využít i k výzdobě svatební hostiny. Chybu určitě neuděláte, když zvolíte doplňky ze dřeva, mědi či stříbra. Oblíbené je také sklo, které můžete rozsvítit pomocí různých bobulí, pšenice nebo použít jako doplněk proso. Úžasnou dekorací k příležitosti podzimní svatby se stávají i dýně, tykve, borové šišky či různé větve. Všechny tyto i mnohé další doplňky Vám nabízí naše svatební agentura. Praha a její okolí nabízí mnoho úžasných doplňků. Stačí, když si vyjdete na romantickou procházku po lese a budete se divit, kolik krásných doplňků najdete!

 

Podzimní svatební dobroty

Co se týče podzimních svatebních dortů, bez kterých se podzimní svatba neobejde, tak se nejvíce používá zdobení jemnými lístky a květy, červený pomeranč a zlaté zdobení. Jako drink na přivítanou můžete svým hostům nabídnout svařené víno či grog a věřte, že budou spokojeni, protože se nejen zahřejí, ale také si pochutnají na svém oblíbeném nápoji.

Podzimní svatby nabízejí samozřejmě mnohem více možností. Pokud jste například podpůrci eko hnutí anebo když jen chcete šetřit naši matku přírodu, tak je pro Vás podzimní svatba jasnou volbou, protože nabízí mnoho způsobů, jak ušetřit přírodu, ale i Vaši peněženku.

Podzim mimo jiné také znamená oheň, tedy vroucí lásku a i proto je to vhodné období pro uzavření sňatku. Vyslovte Vaše přání, vše zajistí naše svatební agentura. Praha nezná lepšího pořadatele svateb, těch podzimních nevyjímaje. Podzimní svatby jsou netypické a originální a přece úžasné a krásné!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky