Zavolejte nám na +420 274 771 217

rady a tipy novomanželům

 

Vaše svatba bude jeden z nejvíce památných dnů Vašeho života, proto jsme pro Vás připravili pár užitečných rad, jak svůj den zvládnout co nejlépe. Nebudete tak později přemýšlet nad tím, co jste měli či neměli udělat jinak, ale budete usínat s pocitem, že se vše zvládlo nejen perfektně, ale i elegantně a okázale.

Pomatujte je to Váš den, tedy den, kde jste nejdůležitější Vy, tedy ženich a nevěsta, proto buďte upřímní a vděční ke svým hostům a mějte radost, že přišli Vaši lásku oslavit s Vámi.

 

 

Tyto rady a tipy novomanželům Vám pomohou Váš den projít s grácií:

  • Když jde nevěsta uličkou, měla by jít vzpřímeně a květinu by měla mít nakloněnou dopředu, aby byla krásně pro všechny viditelná.
  • Svatební polibek by měl být sladký, ne vzrušující.
  • Vše by mělo být elegantní, tedy i odcházení z obřadní síně.
  • Po slavnostním obřadu nastává focení novomanželů, u kterého většinou chce být rodina i přátelé. Proto nezapomeňte na jejich pohodlí a zpříjemnění nálady, zajistěte koktejly a další nápoje, které svatebčané mohou popíjet při podívané na fotografování šťastného páru.
  • Pokud mluvíte s jakýmkoliv hostem Vaší svatby, dívejte se mu do očí.
  • Při hostině je vhodné každého z hostů pozdravit a přivítat individuálně. Pokud je to možné, udělejte si na každého hosta čas aspoň dvakrát za večer.
  • Hosty na hostině už nerozdělujte na ty, kteří jsou ze strany nevěsty a ty, kteří jsou ze strany ženicha. Na hostině je promíchejte.
  • Ani nevěsta, ani ženich by neměli být viděni, jak pijí pivo či jiný drink přímo z láhve či jak kouří. Tento den je slavnostní, proto tyto nešvary raději vynechejte.
  • Nevěsta ani ženich nesmí být na své svatbě opilí!
  • Šampaňské by mělo být stále vychlazené jako všechny ostatní nápoje.

 

Rady a tipy novomanželům se mohou lišit i podle situace. Proto se neostýchejte zeptat se našich odborníků, když nevíte, jak se v které situaci zachovat nebo když budete chtít zkonzultovat Vaše záměry a zjistit, zda jste na nic nezapomněli. Poskytneme rady a tipy novomanželům a pomůžeme Vám rychle zamést pod koberec případný problém či faux pas. Le Rêve Vám pomůže prožít Váš den s lehkostí!

 

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!