Zavolejte nám na +420 274 771 217

Rocco Forte Augustine hotel

Augustine hotel se nachází v centru Prahy v blízkosti Pražského hradu, Valdštejnské zahrady či Karlova mostu, tedy na dosah všech turistických atrakcí a patří mezi nejoblíbenější hotely v Praze. Svatba v tomto hotelu by jistě stála za promyšlení. Návrh designu interiérů hotelu byl proveden v Londýně spolu s Olgou Polizzi, což je ředitelka Rocco Forte hotelů.

Augustine hotel nabízí 101 honosných pokojů včetně 16 apartmánů, které jsou umístěny v sedmi budovách, z nichž mají některé vskutku historický význam. Jenom příkladem uveďme augustiniánský klášter sv. Tomáše ze 13. století, podle kterého byl hotel pojmenován.

Augustine hotel se může pochlubit nádherným výhledem na nádvoří, klášterní kapli či Pražský hrad. Přímo v klášteře v astronomické věži jsou umístěny dva nádherné apartmány, Charles a Tower, které nemají jiné hotely v Praze. Svatba a svatební noc v jednom z těchto apartmánů by byla nezapomenutelnou. Zajímavostí je, že všechny pokoje jsou vybaveny dekorativními doplňky, jež jsou inspirovány českým kubismem (reprodukce dřevěných židlí od Pavla Janáka, salonky inspirované Adolfem Loosem, aj.).

Charles Suite neboli Karlův apartmán představuje samostatný kuchyňský kout, jídelnu s krbem, luxusní obývací pokoj, pracovnu, šatnu, velkou ložnici s postelí s nebesy a prostornou koupelnu.

Tower Suite neboli Věžní apartmán se skládá ze tří pater a kromě nádherného obývacího pokoje, nabízí krásný výhled na panorama Prahy.

Augustine hotel  se zařazuje mezi nejatraktivnější hotely v Praze i tím, že má nádhernou restauraci o devadesáti místech a její součástí je i prostorný dvůr. Hosté také mají na výběr ze dvou barů. Tom Bar se nachází v bývalém klášterním sklepě v  klášterním pivovaře. Bar Pivovar je inspirován kubistickým uměním Vladislava Hoffmana.

Pro relaxaci můžete využít hotelových lázní, které mají čtyři skvostná relaxační centra, včetně parní lázně, sauny a moderně vybavené posilovny.

Párům, které se rozhodnou jeden z nejdůležitějších dnů života oslavit právě v Augustine hotel, je přichystán jedinečný zážitek v podobě dokonalosti propojené s romantikou a zelení. Jako svatební apartmá slouží většinou skvostné Tower Suite.

Augustine hotel získal již mnoho ocenění a bezesporu patří mezi jedničky a nejlepší hotely v Praze. Svatba v něm by byla nádherná, nemyslíte?

Pokoj seženete od € 385 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky