Zavolejte nám na +420 274 771 217

rozlučka se svobodou

Svatba znamená mnoho příprav před samotným slavnostním aktem, které bývají pro pár náročné a únavné. Le Rêve se Vám snaží od těchto problémů ulehčit a Vy tak můžete myslet na mnohem zábavnější věci jako je například rozlučka se svobodou. Jedná se o tradici, která je se svatbou spojena a je to i jakási poslední možnost, jak si bez zábran a výčitek užít bez poznámek partnera. K této rozlučce patři velmi oblíbené dárky, které bývají originální a nezapomenutelné. Náš svatební salon  Vám pomůže nejen s přípravou rozlučky, ale i s výběrem vhodných dárků.

Loučení se svobodou je hlavní zábavou pro přátelé ženicha a nevěsty, kteří hned v moment oznámení svatby začnou řešit, kdy a jak rozlučku uspořádat. Zároveň s tím však přicházejí i obavy snoubenců, kteří se bojí, kam až toto dospěje a obávají se, že by rozlučka se svobodou mohla narušit jejich vztah. Svatební centrum Le Rêve Vám zajistí, aby Vaše loučení se svobodou vypadlo přesně podle Vašich představ bez strnulostí a nuceností! Vyjasněte si s partnerem, jak si svoji rozlučku představujete, pomůžeme Vám v tom.

 

Ať si představuje rozlučku se svobodou jakkoliv, Vaše přání Vám splníme. Uspořádáme grilovačku, soukromou party, zamluvíme diskotéku či spolu s Vámi uspořádáme komornější oslavu doma v soukromí. Jde nám o to, abyste si loučení se svobodou užili hlavně Vy, nejde o plnění nějakých předsudků či zásad.

Ctíme Vaši představu, jak by měla zrovna Vaše rozlučka se svobodou vypadat a tím se právě lišíme od ostatních, kteří Vám neustále chtějí vnucovat, jak by toto loučení mělo či nemělo probíhat. Nápadů se nabízí spousta, stačí si jen vybrat. Je na Vás i kdy bude Vaše loučení se svobodou probíhat, protože ne každý si dokáže představit bujaré dovádění den před samotnou svatbou.

Rituál zvaný rozlučka se svobodou se rozděluje většinou zvlášť na ženy a muže, ovšem možností je i společná rozlučka. Jde hlavně o to se skvěle pobavit! Je jen na Vás, jak se s partnerem dohodnete a jak bude Vaše rozlučka se svobodou probíhat. Podpoříme jakýkoliv Váš plán a vše dopodrobna naplánujeme za Vás a Vy si budete jen užívat a těšit se na svatební den!

Pokud budete návštěvníkem loučení se svobodou, nezapomeňte na vhodný dárek. Většinou se vybírají žertovné dárečky nebo něco osobního, co vystihuje osobnost budoucích novomanželů či relaxační dárky. Ovšem i zde se fantazii meze nekladou, a pokud si bude nevěsta či ženich přát uspořádáme zájezd do zahraničí v tomto pojetí. Takovéto aktivity především lákají muže, kteří si rádi vyrazí v duchu loučení se svobodou do Las Vegas.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt