Zavolejte nám na +420 274 771 217

Rožmberský palác

Tento původně renesanční palác byl postaven v letech 1545 až 1574 pány z Rožmberka. Už v této době se tradovalo, že Rožmberský palác = svatba králů. Palác se poté stal majetkem Rudolfa II., který mu zachoval jeho tvář. V polovině 18. století byl palác přestavěn na Ústav šlechtičen, který založila Marie Terezie, a byl určen pro zaopatření 30 šlechtických dcer.

Ústav byl v roce 1919 rozpuštěn a budova sloužila potřebám Ministerstva vnitra. V letech 1996 až 2007 byl bývalý Ústav šlechtičen rekonstruován do původní barokní podoby.

Rožmberský palác má velkou rozlohu a rozlehlou zahradu lemovanou arkádovým ochozem. Od roku 2010 je palác přístupný široké veřejnosti a je součástí prohlídkové trasy po Pražském hradě. Od té doby jsou Rožmberský palác + svatba ruku v ruce.

V budově paláce najdete mnoho sálů, které je možné si pronajmout pro jakékoliv společenské akce. Dále zde najdete Café Rožmberský palác (svatba se může konat i zde), které sídlí v přízemí paláce a je spojeno s malou zahrádkou. Kavárna má moderní design, ale respektuje spoji historii. Ochutnáte zde výbornou kávu či čaj, ale i se budete mít do čeho zakousnout. Nabídka Café Rožmberský palác je široká.

Nově zrekonstruované prostory paláce nabízejí kromě příjemného posezení také možnosti pronájmu dalších exkluzivních prostor na pražských Hradčanech.

Jelikož již svatba na Pražském hradě není pouhým snem, Rožmberský palác (svatba vhodná i pro Vás) i jeho prostory tuto svatbu samozřejmě nabízejí. Překrásná zdobená kaple vně paláce je dokonalým místem pro svatební obřad. Slavnostní oběd si můžete užít v přilehlém Velkém sálu, který umožňuje nádherný pohled na Prahu či si vybrat pro posezení nebo raut nádhernou zahradu.

 


Informace ke svatebnímu obřadu:

Kapacita: cca 200 osob
Menu od: dle domluvy
Pronájem: 15000Kč (svatební kaple)
Doporučené místo obřadu: prostory Rožmberského paláce

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!