Zavolejte nám na +420 274 771 217

skvělé nápady pro jarní svatby

 

Pokud hledáte něco zásadního a přitom nevšedního pro Vaši svatbu, jasnou volbou by pro Vás mělo být právě svatby na jaře, které toto úžasné období přináší. Jarní svatby se staví mezi nejoblíbenější pro většinu snoubenců. Vše kvete a voní, sluníčko Vám kreslí na tváři úsměv, protože jste se už nemohli dočkat, až Vás jeho paprsky začnou hřát. Řekněte si své „ano“ na rozkvétající louce plné zeleně a nechte se unést zpěvem ptáků, který připomíná orchestr. Nejenom to Vám nabízejí jarní svatby, které znamenají dokonalost. Svatební centrum Le Rêve Vám tyto úžasné svatby na jaře přináší a nezapomíná ukázat Vám několik typů pro perfektní okamžiky Vašeho dne. Jarní svatby znamenají hlavně uspořádání celé ceremonie a hostiny venku pod širým nebem, což láká mnoho párů. Venkovní svatba si vždy bude držet první místo a to protože její atmosféra je nenahraditelná. Probuďte se i Vy ze zimního spánku a užívejte si nádherných jarních slunných dní!

Jarní svatby a svatební oznámení

Tématika Vaší svatby na jaře by se měla samozřejmě promítnout i do Vašich pozvánek. Top jsou vzory jarních květin či dokonce nalepování usušených barevných kvítků na dopisní papír se zvacím textem. Nezapomínejte ani na hravost a barevnost!

Jarní svatby a svatební šaty

Vzhledem k tomu, že jarní počasí není takzvaně ani teplé ani studené, existuje mnoho možností pro svatební šaty! Pro svatby na jaře doporučujeme zvolit šaty univerzální. Tedy šaty, které budou z vhodné látky pro proměnlivé počasí. Vhodná je například Batiste (neprůhledná tkanina, která je velmi tenká), Damašek (materiál vyrobený z různých látek se vzory) či například Georgette (lehká tkanina s krepovým povrchem z polyesteru nebo hedvábí). Jarní svatby dávají prostor také barvám látek. Vaše svatební šaty tak mohou dostat nádech Vaší oblíbené svěží barvy. Mnoho nevěst volí výšivky, které mají jiný odstín než jejich šaty. Svatby na jaře říkají jasně: „Nebojte se barev“! Dají Vaší svatbě pocit svěžesti a také jí dají potřebný šmrnc! Užijte si svůj den v barvách, které Vám vykouzlí úsměv na rtech!

Pro jarní svatby je velký výběr, i co se týče oblečení pro svatebčany: Pro ženy a dívky jsou trendy šaty bez rukávů, koktejlové šaty, sukně a k ní moderní top či šaty bez ramínek. Pánové mohou volit lehčí smoking či stylovou vestičku, kterou je možné doplnit barevnou kravatou. Mějte také na paměti, že tmavší barvy pohlcují sluneční teplo, proto pro venkovní jarní svatby doporučujeme barvy světlejší!

Barva jako dekorace

Pro jarní svatby je také vhodné vybrat si správnou barevnou kombinaci, která Vás ve Vašem dni bude doprovázet. Svatby na jaře mají oblíbené barvy jako je například bílá, mocca, růžová, béžová, čokoládová, levandulová, pastelově zelená a světle modrá. Existuje i několik kombinací, které jsou pro jarní svatby jako stvořené -> světle modrá a čokoládová, světle modrá a pastelově zelená, bílá a světle modrá, růžová se zelení či například levandulová a žlutá. Nemusíte se bát ani trojbarevných kombinací -> Slonová kost, levandule a pastelově zelená vytvářejí nádherný elegantní efekt. Pastelově zelená, růžová a levandulová dodají všem detailům Vaší svatby na jaře lehkost a kombinace bílé, čokoládové a růžové je sama o sobě perfektní, co myslíte?

 

Jarní květiny

Jaro má tu výhodu, že můžete při výběru květin ušetřit díky této sezóně dost peněz. Na jaře bývají totiž květiny používány jako běžná výzdoba kaplí a kostelů, čehož můžete využít i v rámci Vaší jarní svatby. Mezi květiny, které jsou vhodné pro svatby na jaře, patří například sasanka, třešňový květ, narcis, hyacint, hortenzie, šeřík, lilie, magnólie, maceška, pivoňka či narcis. Výběr květin a jejich uspořádání je samozřejmě jen a jen na Vás. Dbejte při jejich výběru na zvolené barevné kombinace a také na to, aby květiny byly perfektním doplňkem Vás jako nevěsty.

Jarní svatby a svatební menu

Svatební hostina se může díky jaru stát pohádkou o čerstvosti. Využijte čerstvé mladé zeleniny jako je hrášek, baby karotka, chřest či brambory. Nezapomínejte ani na čerstvé ovoce a to zejména na jahody, meruňky, mango či granátové jablko. V rámci Vaší jarní svatby každopádně ale určitě zapomeňte na jakoukoliv mraženou zeleninu či ovoce. Pro svatby na jaře je totiž hlavní čerstvost a nic jiného! Kromě vynikající chuti Vaše hosty tak čeká i perfektní barevná podívaná, která bude doslova vyzívat k ochutnání!

Jaro znamená probouzející se přírodu k veselému životu, radost a hlavně lásku! Užijte si luxus nádherné jarní svatby, která vezme dech Vám samotným i všem přítomným. Svatby na jaře i jarní svatební hostiny mohou být ve znamení slunce a jeho hřejivých paprsků, zpívajících ptáků a kvetoucí přírody! Už i Vy tušíte, proč jarní svatby patří mezi neoblíbenější? Ano, protože jaro = láska!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!