Zavolejte nám na +420 274 771 217

Staroměstská věž

Tato krásná gotická věž se nachází přímo na začátku Karlova mostu, který dominuje stověžaté Praze. Postavil ji Petr Parléř, jež byl vrchním stavitelem Karla IV. a již od těchto dob, kdy byla Staroměstská věž postavena, je považována za nejkrásnější bránu Evropy. Nejedná se pouze ale o pevnostní věž, ale i o jakýsi symbolický triumfální oblouk na korunovační cestě českých králů. Stavba byla započata v roce 1373 a její stavba byla dokončena o sedm let déle, její východní průčelí je bohatě plasticky zdobeno. Západní průčelí bylo bohužel poničeno střelbou z bojů se Švédy roku 1648. Dnes se zde konají ty nejkrásnější svatby. Staroměstská věž se pyšní bránou na východním průčelí, která je zdobena erby různých zemí, které v době vzniku Karlova mostu patřili k Českému království. V druhém patře věže naleznete skvost v podobě reliéfu, který je jeden z nejstarších prvních reliéfů gotiky u nás vůbec. V tomto patře také naleznete mnoho soch, které připomínají Karlovu dobu a slávu. I toto patro může být hlavním dějištěm Vaší svatby.

Staroměstská věž stojí na prvním mostním pilíři Karlova mostu, je vysoká 43 metrů a naleznete ji na východním břehu mostu. Její výzdoba obsahuje mnoho tajuplných symbolů a tak není divu, že je velmi oblíbená turisty ze všech možných zemí.

Svatby, které se konají na Staroměstské věži, jsou plné šarmantního luxusu, který odkazuje na historické bohatství České země v době gotické, ale i na její stávající bohatství. Praha má stále, co ukázat a mezi ty nejkrásnější její místa, kde je možné uspořádat obřad, patří právě Staroměstská věž a byla by chyba tohoto luxusu nevyužít.

Buďte princeznou a užijte si svou honosnou chvíli! Přijďte na svůj slavnostní svatební obřad po nejkrásnějším mostě, který naše země nabízí a ukažte tak celému světu, že jste výjimečným párem, který si tento luxus v podobě Staroměstské věže a obřadu na ní, zaslouží! Úžasné svatby = Staroměstská věž v Praze!


Informace ke svatebnímu obřadu:

Obřad: civilní, církevní (protestantský)
Kapacita: 30 - 60 osob podle místa
Oddací dny civilního obřadu: čtvrtek, pátek, sobota
Oddací dny církevní obřadu: všechny
Doporučené místo hostiny: Boccaccio, Paříž, Aventin

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!