Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatba na Valentýna

Den plný lásky – to je sv. Valentýn! 14. února si na celém světě rok co rok všichni lidé beze zbytku vyznávají lásku a užívají si společných chvil. Myslíte, že vdávat se na Valentýna je pouze pro neskutečné romantiky? Ovšem svatba je přeci sama o sobě neskutečně romantickou záležitostí, takže by se dalo říct, že tento výjimečný den zamilovaných k tomuto aktu doslova vybízí. Svatba na Valentýna bude s Le Rêve nejen dokonalou romantickou záležitostí, ale bude i plná luxusu a elegance, kterou si zaslouží a která k ní beze sporu patří.

Valentýnské svatby se jistě neobejdou bez srdcí červené a růžové barvy, ale existuje i pár dalších typů, které svatbě na Valentýna dají šmrnc a kouzlo. Zde je pár z nich:

Svatba na Valentýna a svatební šaty

Chybu určitě neuděláte, když vsadíte na tzv. staromódní vzhled, který je plný romantiky. To znamená, že nevěsta bude mít svatební šaty v klasickém stylu a ženich bude stát u oltáře ve smokingu. Inspirací Vám zde může být například Jackie Kennedy a její dokonalá svatba. Valentýnské svatby ovšem také vybízejí, aby si nevěsta oblékla sněhově bílé šaty, které budou ozvláštněny červenými akcenty. Tento styl se může propojit i v jejím účesu, který mohou zdobit stejné ozdůbky, jaké bude mít na šatech. Taktéž není špatnou volbou, když se nevěsta zahalí do červeného šálu, který by mohl nádherně korespondovat se všudypřítomnými rudými růžemi, které si dozajista zvolí hodně nevěst k příležitosti jejich valentýnské svatby, jako hlavní svatební květinu. Pokud patříte mezi moderní a odvážné nevěsty, nikdo Vám nebrání v tom, abyste si na sebe ve svůj svatební Valentýnský den vzala červené či rudé šaty, protože pro žádný jiný den v roce se takto barevné šaty nehodí více! Ovšem můžete najít i kompromis a to v barvě růžové. Pro pány je vhodný například bílý oblek či růžová košile.  Ať se budete chtít obléknout do jakéhokoliv stylu, Le Rêve Vám vždy vyjde vstříc a zaručujeme Vám, že s námi budete vypadat nádherně!

Valentýnský svatební obřad

Valentýn vybízí k svatbě navečer, kdy může být slavnostní svatební místo ozdobeno svíčkami, jejichž plamen Vám zajistí nepřekonatelnou atmosféru. Jelikož bývá v únoru dosti chladno, je možné svatbu uspořádat v krásně vyzdobené místnosti s množstvím nádherných vonících květin, kde bude mít každý návštěvník Vaší svatby pocit, že venku není mráz, ale nádherné a barevné léto. Valentýnské svatby získávají na kráse vždy při použití měkkého osvětlení, průsvitných látek a při dekoraci s množstvím květin a svíček. Romantické srdce vždy dá Vaší svatbě nádhernou eleganci a je zároveň vyjádřením všech Vašich pocitů.

Hudba vhodná na Valentýnské svatby

Jasnou volbou je určitě smyčcový kvartet či operní pěvec. Pokud chcete raději sáhnout na přehrávanou hudbu pomocí Dj´s, určitě volte romantické skladby. Nezapomínejte ani na hudbu pro Vaši svatební noc, měla by být jistě také romantická a dost možná by Vám měla připomenout nejednu společně prožitou krásnou chvíli.

Svatební květiny a Valentýnská svatba

Květin by mělo být na každé svatbě dostatek a u Valentýnské svatby tomu není jinak. Růže jsou nutná klasika, ale pozor, v únoru bývají růže i extrémně drahé, proto se zkuste zamyslet nad dalšími růžovými a červenými květy, jako jsou například tulipány, hortenzie či frézie. Le Rêve Vám splní i ta nejtajnější přání o nádherných květinách, které byste si přáli na své dokonalé svatbě mít! Nebojte se vyslovit svá přání!

Svatební Valentýnské menu

Pro Valentýnské svatby se naprosto hodí vše sladké a milé na pohled. Chybu byste udělali, kdyby Váš stůl neobsahoval například jahody či banány v čokoládě, fondue či dokonalou čokoládovou fontánu. A proč byste neměli mezi svoje lahůdky ve svatebním menu zařadit nějaká afrodiziaka? Valentýnské svatby k tomu přece přímo vyzývají! Zkuste například ústřičný bar, chřest, mandle či kuřecí maso s pověstnou mexickou „mole“ čokoládovou omáčkou. Překvapte chuťové buňky svých svatebčanů!

 

Pozvánky

Pozvánky můžete zvolit klasické bílé se zlatým nebo stříbrným zdobením, samozřejmě se hodí růžové a červené doplňky. Srdce je jistě nezbytnou kresbičkou, která je pro toto téma Valentýnské svatby doslova nutnou záležitostí. Naše svatební centrum Le Rêve Vás ani v této záležitosti nenechá na holičkách, připravíme pro Vás nádherné pozvánky, které Vám bude každý závidět! Proč? Protože si zasloužíte to nejlepší!

Na závěr přidáváme seznam slavných párů, které se pro svatbu na Valentýna taktéž rozhodli:

Grace Kelly a princ Rainer

Katherine Hepburnové a Spencera Tracyho

Robert a Elizabeth Browning

Romeo a Julie

Královna Victoria a Prince Albert

Paul Newman a Joanne Woodward

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!