Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební doplňky

Ve svůj den byste měla být dokonalá. Měla byste se stát nadpozemsky krásnou nevěstou, ale i elegantní dámou s krásnými třpytícími se šperky a perfektními doplňky, které ladí nejen k Vašim šatům, k svatební kytici, Vašemu účesu, ale i k Vám samotné. Svatební doplňky od Le Rêve jsou těmi nejkrásnějšími, ale i jedinečnými, které nikde jinde nenajdete. Nabízíme Vám veškerý komfort a exkluzivitu. Ať budou Vaše požadavky na šperky a jiné svatební doplňky jakékoliv, splníme Vám je, protože víme, že svatební doplňky jsou nedílnou součástí svatebních šatů a tvoří je krásnější a že ten správný doplněk zajistí spojení v dokonalý celek. Ať jsou Vaše šaty jakéhokoliv střihu či barvy, dokážeme pomocí jemných detailů vytvořit jedinečný model dle poslední módy a dle přání klientky.

Náš servis znamená svatební doplňky všech typů a druhů, jako jsou například svatební stuhy, vázanky, polštářky, dárečky, ale i hračky, dekorace vozidel i svatební dekorace stolů, atd. a to vždy ve více možnostech, abyste si mohli vybrat pro Vás ty nejlepší a nejvhodnější svatební doplňky. Zajistíme kompletní barevné ladění svatby a to včetně všech detailů.

Náš sortiment zahrnuje stovky doplňků, které si můžete zakoupit, ale i zapůjčit. V naší nabídce nechybí svatební obuv pro dámy i pány, kabelky, ozdoby do vlasů, závoje, klobouky, kožíšky, deštníky a slunečníky, různá bižuterie, korunky, doplňky pro zvířata (obojky, řemínky, sponky), hodinky, šály, atd., atd. Všechny tyto svatební doplňky máme v různých barvách a stylech a necháme Vám vytvořit i originální doplněk na požádání dle přání, protože náš zákazník je náš pán.

Zasloužíte si dokonalost a preciznost. Nešiďte na sobě a pořiďte si takové svatební doplňky, které Vás i Váš den udělají ještě krásnější.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky