Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební menu

Pokud zavzpomínáte na kteroukoliv svatbu, kterou jste v minulosti navštívili, určitě první, na co si vzpomenete, bude jídlo. Když vidíte foto svatební tabule, vždy si řeknete, jaká to bylo dobrota...

Ano, svatební hostina je nejoblíbenější částí svatebního dne a proto byste její přípravu rozhodně neměli podcenit. Vytvořit krásné svatební menu plné všech chutí je velice náročné a chce ho docílit každý pár. Nemějte těžkou hlavu, Le Rêve je specialistou na svatební hostiny a na celkový catering. Naši specialisté Vám vytvoří nejlepší svatební menu. Návrhy, které Vám předložíme, budou inovativní a velmi pestré. Poradíme Vám, co by se mělo na Vašem svatebním stole objevit a co určitě nesmíte vynechat a naopak čemu se raději vyhnout. Sestavíme spolu s Vámi Vaše svatební menu a zajistíme jeho přípravu, a to do nejmenších podrobností jako je i příprava dekorace svatebního stolu i design interiéru, kde se bude Vaše svatební hostina konat. Nebojte se nás kontaktovat.

Svatba probíhá celý den a ve většině případů se protáhne až do večerních hodin. Proto musí být svatební menu obsáhlé, kromě hlavního chodu (oběd) musíte počítat i s večerním občerstvením, tedy s rautem.

Hlavní svatební hostina se koná ve většině případů ihned po obřadu a focení (foto svatební tabule nesmí chybět) a je složena z několika chodů (předkrm, polévka, hlavní chod a zákusek) a je zakončena slavnostním krájením dortu. Raut slouží místo večeře a bývá ve formě velkých švédských stolů, které jsou plné všelijakých dobrot a pamlsků. Měl by být dokonalý nejen chuťově, ale mě by i skvěle vypadat.

 

Naši špičkoví šéfkuchaři se postarají o propracovanost každého jídla či pochoutky. Svatební menu i raut budou plné barev a vybere si opravdu každý, protože víme, že hosté mohou mít mlsný jazýček, anebo nemohou nějaká jídla jíst kvůli svému zdraví. Dbáme také na pestrost, a aby se jednotlivé chutě neopakovaly. Chceme vždy vytvořit to nejlepší svatební menu. Návrhy neustále konzultujeme a nasloucháme všem přáním. Nezapomínáme ani na nápoje, protože hrají také velkou důležitost. Naše slavnostní svatební menu obsahuje všechny možné druhy nápojů, které si každý host vybírá individuálně, neurčí-li novomanželé jinak.

Nabízíme velký výběr jídel a Vy si tak můžete vytvořit vysněné svatební menu a jednou si pak prohlížet foto svatební tabule a zavzpomínat si na skvělé chutě. Je na Vás, zda zvolíte klasiku nebo něco netradičního, co Vaši svatební hostinu udělá výjimečnou, ale pozor, chutnat musí každému! I z tohoto důvodu doporučujeme zjistit si, zda všichni pozvaní dané vybrané jídlo jí, v případě, že ne, není pro nás problém vymyslet alternativu, čímž se lišíme od ostatních. Nabízíme i svatební menu pro děti, kterým se chceme také trefit do chuti, menší porce jsou samozřejmostí. Zajistíme i Váš svatební dort, který necháme upéct přesně podle Vašich požadavků a to se týká nejen chuti, ale i tvaru a zdobení.

Budete-li si přát nějakou specialitu, jako je například čokoládová fontána, nevidíme v tom problém a zařídíme Vám ji. Chtějte dokonalé svatební menu! Návrhy, které nabízíme, Vám splní všechny Vaše fantazie. Kontaktujte nás, pomůžeme Vám svatební menu sestavit. S námi zažijete dokonalost v každém kousnutí, zařídíme pro Vaše chuťové buňky slavnost, na kterou jen tak nezapomenou.

Každý návštěvník bude ještě dlouhý čas vyprávět o Vašem svatebním stole a Vaše svatební menu bude dozajista označeno za nejlepší, které návštěvník zažil. Chcete, aby se takto mluvilo i Vaší svatební hostině a Vaše foto svatební tabule každý nevěřícně obdivoval? Volte Le Rêve.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky