Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební noc

Je to úžasné, řekli jste si své ano a teď Vás čeká nový společný život... Každý pár se velice těší nejen na svatební den, ale také na svatební noc, kde si budou oba novomanželé moci plně užít jeden druhého.

Nutno říci, že tuto noc někdo plánuje do detailu, někdo jí zase nechává volný průběh, jiný s ní zase nepočítá, protože oslavy nejspíše budou probíhat až do ranních hodin, atd. Je to jen na Vás a na dohodě mezi Vámi dvěma. Tato dohoda je velmi důležitá, protože díky ní předejte případnému zklamání. Ovšem hodně párů si nechce svatební noc nechat ujít za žádnou cenu. Jiní si zase domluví, že svoji novomanželskou noc prožijí o noc dvě déle, protože všudy přítomný stres dělá své a oba novomanželé jsou po zdařilém svatebním dni velice unavení a tak raději volí spánek. Ze svatební noci se tak často stává svatební ráno, které jistě také není k zahození. Či to bude tak nebo tak, je na Vás, ale nezapomeňte, že ženich by měl nevěstu přenést přes práh. Tato svatební tradice přináší štěstí a vnáší i romantiku.

Už během svatební hostiny nezapomínejte jeden na druhého, protože to jsou vlastně vrátka k Vaší svatební noci. Občas se dotkněte, polibte, střetněte se pohledem a usmějte se. Jsou to sice detaily, ale právě ty jsou dokonalou předehrou a klíčem k úžasné svatební noci. Nezapomínejte ani na sladká slůvka.

Bývá tajemstvím, kde první svatební noc proběhne, ale alespoň svědci by měli vědět, kde ji budou novomanželé trávit. Záleží jen na Vás, pro které místo se rozhodnete, zda zvolíte luxusní hotel, pohádkový zámek či si svoji první noc budete chtít užít doma ve své vlastní posteli. Pokud se Vaše svatba koná poblíž místa, které je pro Vaši lásku nějak význačné, tak proč toho nevyužít a strávit svatební noc právě zde! Možná jste se setkali například v restauraci, která je součástí nádherného hotelu, či jste se setkali někde poblíž. Neváhejte tuto příležitost využít a užijte si novomanželskou noc právě zde. Před romanticky prožitou nocí je vhodná i romantická procházka při svitu hvězd, která dodá Vaší noci správnou atmosféru. Při procházení si skvěle užijete jeden druhého a budete se na sebe těšit ještě o dost víc.

Každý pár potěší, když je místo, kde bude svatební noc probíhat, tzv. novomanželsky upravené. Tedy když je připravené vychlazené šampaňské, ve váze voní květiny, aj. Romantické plamínky svíček a plouživá hudba, kterou máte oba rádi, také perfektně doplní atmosféru. Své také udělá, když naplníte celou místnost oblíbenou vůní. Vůně totiž stimulují emoce, vzpomínky a nálady. Uklidní Vás, uvolní, povzbudí, ale také probudí. Mezi vůně, které povzbuzují vzrušení a sexuální touhu patří například ylang-ylang, santalové dřevo, levandule nebo jasmín. Neprohloupíte, ani když si navzájem poskytnete masáž nohou či celého těla.

Nic nezkazíte ani bublinkovou koupelí či drobným občerstvením, které Vám jistě přijde po namáhavém dni vhod, protože dost možná jste na jídlo neměli ani čas. Dejte si klidně zmrzlinový pohár přímo v posteli, ať je Vaše svatební noc ještě sladší. Víme, že toho máte ve svůj svatební den nad hlavu a proto Vaše hnízdečko lásky připravíme podle Vašich představ, Vy se tím nebudete muset vůbec zabývat, jenom si pak užijete danou chvíli.

A na co by žádná nevěsta neměla zapomenout?

Jistě, musíte být dokonalá a Vaše svatební šaty musí zářit a být jednoduše skvostné, ale nezapomínejte na to, co budete ukrývat pod nimi. Ano, máme na mysli svatební luxusní spodní prádlo, které bude jako třešnička na dortu pro Vašeho prince i pro Vás. Nad výběrem spodního prádla by nevěsta měla strávit nějaký čas, protože by mělo být jedinečné a dodávat pocit výjimečnosti.

Pro svatební noc si vyberte spodní prádlo, které máte ráda a to jak barvou, materiálem, tak doplňky. Je ovšem fakt, že spodní prádlo by ve Váš den mělo ladit k Vašim šatům. Podprsenka by Vám měla dokonale sedět a dělat Váš dekolt neodolatelným. Proto byste si svatební šaty měla zkoušet už s podprsenkou, kterou byste chtěla mít ve svatební den na sobě. Druhů spodního prádla je nepřeberné množství. Svatební salón Le Rêve se o svoji nevěstu stará a to do puntíku, spodním prádlem nevyjímaje. Poradíme Vám, jaké spodní prádlo zvolit, pomůžeme Vám s výběrem střihu a budeme dbát na to, aby prádlo sedělo jak k Vašim svatebním šatům, tak k Vám samotné. Musíte se totiž cítit perfektně a pohodlně! Nezapomínáme ani na velice oblíbené podvazkové pásy, na které se těší každý ženich.

Zajímavost, která se pojí se svatební nocí, je, že dříve až svatební noc učinila manželství úplně platným, protože došlo k fyzické lásce. Dnes platí první novomanželská noc jako symbol začátku opravdové lásky, které pak bude dané manželství plné. Ovšem idea svatební noci je pro mnohé páry vzdálená a spíše se lpí na to, aby se oba novomanželé probudili ráno s úsměvem a svou svatební noc poté dohnali, protože únava už není tak obrovská a všechen stres je tentam.

Ovšem, jak bude Vaše svatební noc probíhat, opravdu zaleží jen na Vás. Hlavně musíte být šťastní a spokojení. Vaše manželství musí začínat s úsměvem a Vy musíte mít pocit, že je vše, tak jak má.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky