Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební obřad

Jelikož svatební obřad patří mezi nejdůležitější a nejsilnější okamžiky celé svatby, je důležité, abyste si s partnerem udělali čas a popřemýšleli, jak byste ho chtěli prožít a také je důležité ujasnit si priority.

V dnešní době se mohou svatební obřady konat kdekoliv, kde si jen bude nevěsta se ženichem přát. Je možná svatba v kostele, nevěřící si mohou zvolit jakékoliv jiné místo, kde se bude jejich památný akt odehrávat. Mezi klasický svatební obřad patří oddání na radnicích, matrikách, obecních úřadech a svatba v kostele. Ceny sňatků se liší a vybere si opravdu každý! Nabídka je široká, dnes není výjimkou romantická svatba na zámku či pod širým nebem v krásně voňavé zahradě, ale objevují se i svatební obřady pod vodou, ve vzduchu, na lodi, v zahraničí, atd. Jakýkoliv obřad, ať se koná kdekoliv, si zaslouží to nejlepší a to i tradiční svatba v kostele! Hudba a její zajištění je také pro nás samozřejmostí!

Buďte i Vy sami sebou a uspořádejte Váš svatební obřad na místě, které je Vám blízké či Vás fascinuje. Je možná svatba na moři, svatba ve vzduchu, svatba na radnici i klasická svatba v kostele. Ceny se různí, ale díky Le Rêve v nich nebudete míst zmatek, ukážeme Vám celé spektrum. Ať už si vyberete jakýkoliv typ svatebního obřadu, garantujeme Vám profesionální jednání a zajištění takového sňatku, který jste si vysnili a na který budete navždy vzpomínat!

Pokud jste se rozhodli uzavřít civilní svatební obřad klasicky na radnici či jiném oficiálním místě, které slouží k oddávání, je nutno řešit termín sňatku již několik měsíců předem a toto dohodnout na patřičném úřadě, kde Vám poskytnou další informace, co dělat.Pokud ctíte s partnerem církevní svatební obřady, je nutné opět zajít na matriku a vyzjistit příslušné informace. Pro věřící je jasné, kde se bude jejich obřad konat – svatba v kostele. Nevěřící musí podstoupit různé ceremonie, aby tento svazek mohli uskutečnit. Dále musíte zajít za farářem z Vámi vybraného kostela a dohodnout s ním termín.

Církevní svatební obřad je nutno domluvit alespoň tři měsíce dopředu a také je nutné, aby snoubeni absolvovali předmanželskou přípravu. Možností samozřejmě je nejprve uspořádat civilní sňatek na matrice a až pak církevní, kdy manželství vznikne již při civilním sňatku a slavnostní akt v kostele má již jen povahu obřadu. Váš obřad bude ta nejlepší svatba v kostele! Hudba znící nádherným stavením se zapíše do paměti všem přítomným! Luxus a tradice rovná se svatba v kostele! Ceny se bát nemusíte, vše vyřídíme za Vás! Vám nezbývá nic jiného než si naplno užít svůj den!

Dnes není nutná pouze svatba v kostele, nevěřící mají tolik možností a byla by škoda jich nevyužít. Pokud patříte mezi moderní páry, které chtějí svatební obřad mimo oficiální prostory, které jsou k tomuto určené, je nutné dojít na příslušnou matriku, kde sdělíte svoje přání, kde by se měl sňatek konat a dohodnete se na poplatcích a podmínkách. Mezi tyto svatby patří svatba na zámku, jakožto romantická svatba jako z pohádky, která bývá dost častým snem mnoha žen a to pro dokonalou atmosféru, jež je tvořena překrásnou výzdobou celého prostoru zámku včetně zámecké zahrady. Pokud svatba na zámku patří mezi Vaše favority mezi svatebními obřady, nezapomeňte si      s předstihem objednat termín, protože tento typ svatby je velmi oblíbený.

Možností je samozřejmě mnohem více, fantazii se meze nekladou. Svatební centrum Le Rêve Vám uspořádá takový svatební obřad, jaký si bude přát a kde si ho budete přát! Je nám jedno, jestli bude Vaše svatba v kostele, nevěřící na jakémkoliv místě či například pod vodou – vždy sázíme na dokonalost! Svatba pod širým nebem, svatba v zahraničí, svatba přímo na moři, svatba na radnici či například svatba v kostele? Ceny jako žádné jiné a to díky Le Rêve. Nebojte se vyslovit nám svoje přání a zažijte takovou svatbu, která se zapíše mezi nejlepší svatební obřady!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!