Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební Pop cakes

Zaslechli jste v poslední době už několikrát název Pop cakes a netušíte o co se jedná? Wedding Pop cakes jsou novým trendem u svatebních dortů, který je velmi oblíbený v USA a velkou rychlostí se šíří po celém světě. Jedná se o alternativu svatebního dortu, která dělá svatební hostinu osobnější a roztomilejší. Malé dortíky obalené v marcipánu či čokoládě na krátké špejli jsou nejen velmi vkusné, ale mohou mít mnoho tvarů a variant. Každý koláček můžete přizpůsobit danému tématu či dortíky nechat vytvořit tak, aby dělaly Váš den ještě krásnější a příjemnější.

A jaká je další velká výhoda Pop cakes? Nekonečné množství chutí a jejich kombinací! Už nemusíte řešit dilema typu: Co, když svatební dort nepřijde všem k chuti? Každý bude mít teď možnost vybrat si svou oblíbenou příchuť cukrovinek! Nemusíte se bát i zajít do slaných zákoutí či neobvyklých kombinací! Zárukou je, že díky Pop cakes bude Vaše svatební hostina všechny přítomné neustále bavit a překvapovat. Můžete mít stovky malinkých svatebních dortíků v mnoha chuťových variacích.

Pop cakes čili malé dortíky jsou vytvořeny z husté směsi, která se dá tvarovat, různě zpracovávat a kombinovat. Jen těžko se Vám tak může stát, že by se na jiné svatební hostině objevily stejné stejné tvary nebo postavičky. S Pop cakes se lépe pracuje, končí nekonečné krájení svatebního dortu a rozdělování do krabiček a tedy i nervování s tím, aby na každého vyšlo. S dortíky i cukrovinkami na špejli se velmi dobře pracuje a odpadává tak i zbytečně špinavé nádobí.

Dortíky každého lákají k nakousnutí a k ochutnávání různých příchutí. U svatebního stolu Vás díky Pop cakes může čekat i velká legrace, kdy dojde k důvtipnému ukousávání perníkové hlavičky ženicha či ke skládání různých příběhů pomocí dalších dortíkových postaviček. Nejen, že si užijete mnoho vtipných okamžiků, ale prolomíte tak i ledy mezi rodinami. Komunikace bude hned lepší, na to se může spolehnout.

Jak budou Pop cakes velké je jen na Vás, můžete zvolit i několik variant velikostí. Vše jednoduše můžete přizpůsobit Vašim přáním a Vám samotným. Dortíky mohou mít nejen neskutečné množství podob, ale můžete na ně nechat i cokoliv napsat, mohou tedy fungovat jako vzkazník nebo jako jmenovky ke stolům, apod. Také perníčky a dortíky můžete využít jako perfektní dekoraci. Dortíky mohou fungovat jako krásná jedlá květinová výzdoba, co říkáte?

Jak sami vidíte, Pop cakes nabízejí mnoho možností, jak svůj svatební stůl okořenit či chcete-li osladit a udělat ho neopakovatelným, originálním a zároveň krásným. Vsaďte i Vy na možnost být nápadití a zároveň osobití. Vaše hostina se tak stane úžasným jevištěm plným šarmu a neopakovatelných variací. Pop cakes jsou vhodnou variantou svatebního dortu i pro Vás a věřte, že všem užitím těchto dortíků, perníčků a laskomin na špejli vykouzlíte úsměv na tváři. Svatební centrum Le Rêve wedding Pop cakes vřele doporučuje!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!