Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební program

Svatební program neboli svatební harmonogram je další z důležitých věcí, na které by neměl žádný pár zapomenout. Znamená lepší orientování se ve Vašem svatebním dni nejen pro Vás, ale hlavně pro Vaše svatební hosty. Díky svatebnímu programu každý ví, v kolik hodin se která konkrétní událost koná, což je samozřejmě obrovská výhoda. Všichni jistě máme v jasné paměti britskou královskou svatbu. Kate a William měli do detailu připravený časový svatební harmonogram, který byl doslova plánovaný minutu po minutě, čímž rozhodně nezaháleli. Je důležité, aby vše šlo přesně tak, jak má.

Je to Vaše svatba, tak pomatujte, že hlavní jsou přání Vaše a až poté jdou na řadu přání ostatních hostí. Hladký průběh každí svatby je zajištěn, když bude vždy dostatek pití a jídla a dobrá zábava, a na to byste měli dbát při sestavování Vašeho svatebního programu nejvíce. Náš svatební salon Le Rêve přichází s nabídkou, že Vám sestaví perfektní svatební program, díky kterému se nikdo nikde neztratí a to ani v čase ani v prostoru. Máme za sebou uspořádání již mnoha svateb a to jak velkých tak menších a na všelijakých místech, a proto si víme rady a dokážeme Vám sestavit skvělý svatební harmonogram na míru. Nabízíme víc než ostatní svatební salony, protože nabízíme celkový komfort během svatebního dne a zajištění, aby vše běželo jak má, tedy jak to určuje Váš svatební program.

Ve svatebním programu by mělo být vše od svatebního obřadu, přes oběd a krájení svatebního dortu, až po první tanec nevěsty a ženicha, svatební raut i svatební hry. Svatební harmonogram by určitě neměl být ochuzen o tradice, zvyky a rituály, které dodají Vašemu dni tu správnou atmosféru a zajistí i perfektní zábavu. Naše bohaté zkušeností okoření i Váš svatební program, jsme schopni vyjít Vašim požadavkům vstříc i nabídnout mnoho alternativ a inovací. Zajistíme pohoštění včetně vynikajícího cateringu, hudbu i doprovodný zábavný program.

Pokud chystáte náboženský svatební obřad v kostele, je dobré mít sestavený svatební program z důvodu vysvětlení různých tradic a aby hosté věděli, co mají v danou chvíli dělat. V programu by měl být seznam toho, co se bude při obřadu dít - včetně hudby, pozdravu, čtení, modliteb, výměny slibů, vysvětlení slavnostních svíček, prohlášení manželství, atd. Hlavní je vysvětlení rituálů během obřadu a žádost o účast svatebčanů při určitých částech obřadu (zpěv, stání, klečení, atd.).

Pokud si nevíte rady a máte plnou hlavu jiných starostí, přenechejte vytvoření svatebního programu profesionálům, kteří nezapomenou na žádný detail. Svěřte Váš svatební program nám - Le Rêve.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!