Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební rozpočet

Svatební rozpočet je nejdůležitější věcí na celé svatbě, protože hodně párů přemýšlí o tom, kolik stojí svatba. Cena svatby bývá často určující! Je to první úkol, který snoubence čeká po vysloveném ano na otázku „Vezmeš si mě"?  Snoubenci si musí určit, co je nutné zařídit a co je která věc bude stát - musí si určit, co si mohou či nemohou dovolit. Než začnou svatební přípravy, je nutné, aby si budoucí manželé udělali seznam všeho, co je potřeba k jejich svatbě zařídit a poté se ke každé položce připíše cena, kterou Vám nabídnou dodavatelé. Je nutné si tedy udělat obrázek o tom, kolik stojí svatba a jaká tedy bude cena svatby. Naše svatební centrum Vám pomůže sestavit svatební rozpočet, díky kterému co nejvíce ušetříte a zároveň si budete moct dovolit luxus a komfort a zažít tak Vaši vysněnou svatbu. Známe ty nejlepší dodavatele v celé Praze i mimo ni a pomůžeme Vám vše sehnat za co nejrozumnější cenu.

Svatební rozpočet a jeho sestavování je činnost velmi náročná na psychiku, protože kolik stojí svatba je velmi zásadní otázka pro každý pár. Jelikož jsme profesionály na vše, co se točí kolem svateb, pomůžeme Vám dohodnout, kde by bylo nejlepší uspořádat Vaší svatební hostinu pro Vámi zadaný počet hostů, také Vám pomůžeme se zajištěním těch nejkrásnější svatebních šatů a nabídneme možnosti, kde by mohl proběhnout Váš svatební obřad. Nabídneme několik variant svatebního obleku pro ženicha, který se musí hodit dokonale k nevěstě. Cena svatby se díky nám sníží na minimum!

Zajistíme snubní prsteny dle přání a cenové relace, krásnou svatební kytici i celkovou květinovou výzdobu, atd. S námi si nemusíte dělat starosti. Kolik stojí svatba budete vědět pouze Vy, protože je to svatba Vaše. Nezapomeňte, že svatební rozpočet musí zahrnovat i cenovou relaci svatebních oznámení, finance za kameramana a fotografa, za hudbu, popřípadě za půjčení auta či kočáru a hlavně nesmíte zapomenout na catering, který je pro celou svatbu velice důležitou položkou a zapadá do něj i svatební dort. Svatební hostina tvoří většinou třetinu celkových výdajů, proto je důležité ji dopředu perfektně rozmyslet a od toho se může odvíjet i cena svatby. Svatební rozpočet bude samozřejmě obsahovat mnohem více položek, protože každý má jiná přání a priority i jinou představu o tom, kolik stojí svatba. Ovšem my víme, kde se dá ušetřit a Vy si tak díky těmto úlevám budete moci dopřát i vytoužený luxus.

Tradice, která se týká svateb, říká i kdo by měl za co zaplatit, ovšem to už dnes víceméně neplatí. Záleží na domluvě obou stran. Dost často se placení řeší i tak, že se svatební rozpočet rozdělí na dvě stejné částky a rodina zaplatí svatbu napůl. Pokud pár chce, může si samozřejmě celou svatbu zaplatit sám, je tedy na každém jednotlivém páru kolik stojí svatba. Je to jen na Vás a na Vašem rozhodnutí, jaká bude právě Vaše cena svatby.

Výše uvedená tradice zní:  Rodiče nevěsty platí za svatební oznámení, svatební šaty, svatební dort a cukroví, květinovou výzdobu, dopravu, za fotografa a kameramana, hudbu a za jídlo na svatební hostině. Rodiče ženicha platívají většinou nápoje na svatební hostině a svatební cestu. Nevěsta kupuje ženichovi košili a platí za ubytování pro hosty a ženich by měl financovat snubní prsteny, svůj svatební oblek, svatební kytici, kytice pro maminky a myrty, a další správní poplatky se svatbou spojené.

Svatební rozpočet je velice důležitý, stejně tak jako vědět kolik stojí svatba, ale důležitá je i Vaše spokojenost a splnění snů. Poraďte se s partnerem a popište si navzájem svoji představu svatby i jak by měla podle Vás vypadat cena svatby. Obě strany musí být připraveny na kompromisy! Odborníci z Le Rêve Vám pomohou s detailním svatebním rozpočtem a s rozvržením financí a nejen to, budou za Vás vyjednávat s dodavateli a vždy Vám zajistí tu nejlepší cenu. Nabídnou Vám i alternativy a vysvětlí vše do detailu, pomohou vyřešit případné nesrovnalosti. S námi otázka "Kolik stojí svatba?" nebude bolestivá! Svatební rozpočet s Le Rêve znamená ušetřit peněženku i nervy! S námi Vám cena svatby nevyroste do nebeských výšin!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt