Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební šaty - koupit nebo půjčit?

Každá žena se těší, až jednou přijde její svatební den a ona si na sebe vezme vysněné a krásné svatební šaty. Svatební salóny jich nabízejí kvanta, ale pozor, nejsou to totiž jen ledajaké šaty - jsou to šaty, které musí být dokonalé, krásné, elegantní a musí perfektně podtrhovat její charakter jako nevěsty. S vybráním těch nejkouzelnějších svatebních šatů Vám pomůže svatební centrum Le Rêve.

Pokud i Vás čeká svatební den, asi už jste si položila otázku, zda si svatební šaty koupit anebo půjčit. Nabídka svatebních šatů je opravdu bohatá, můžete vybírat mezi různými střihy, barvami i látkami, atd. Náš svatební salón patří mezi ty nejlepší svatební salóny a vyjde vstříc každé nevěstě, ať je její přání jakékoliv. Podívejte se na naši aktuální nabídku svatebních šatů, určitě si vyberete! Svatební šaty nabízíme k prodeji již od 8000Kč, což, uznejte sami, je vynikající nabídka!

Je jisté, že pokud si šaty půjčíte, ušetříte peníze i prostor, protože nebudete muset řešit problém, kam svatební šaty po svatbě umístit. Po svatbě je jednoduše vrátíte do salónu, svatební salóny je vždy zařadí mezi své šaty na půjčení a máte po starostech. Naopak pokud se rozhodnete svatební šaty koupit, či si je nechat ušít na míru, máte jistotu, že už je na sobě nikdy nebude mít žádná jiná nevěsta. Cena bude sice vyšší, ale šaty budou nadobro jen Vaše! Je jen na Vás, zda si vyberete první nebo druhou možnost, vždy je ale důležité, abyste se v šatech cítila nejen krásná, ale i svobodná. A to je i hlavní cílem společnosti Le Rêve, protože jako nevěsta musíte být spokojená se vším všudy!

Ať si šaty půjčujete nebo kupujete, měla byste si s sebou při výběru vzít nějakého rádce, nejlepší kamarádku či sestru anebo obě najednou, ale pozor, nevyplatí se mít těchto rádců příliš! Ono se sice říká, čím víc hlav, tím víc rozumu, ale to neplatí u kupování či půjčování svatebních šatů, protože každý člověk má jiný názor a pokud byste měla poslouchat těchto názorů třeba dvacet, tak by se Vám hodně rychle zatočila hlava.

Šaty také nekupujte ani si je nepůjčujte příliš brzo! Tím ovšem nemyslíme, abyste nechávala všechno na poslední chvíli! Vše přiměřeně. Obejděte si svatební salóny a zjistěte si Vaši představu! Vaše postava totiž nemusí být stejná v den svatby jako před půl rokem, kdy jste si šaty kupovala. Také bývá pravidlem, že se Vám zalíbí hned první šaty, které uvidíte, jenže co když za pár měsíců uvidíte šaty jiné a bude Vás Vaše koupě mrzet?

Velmi důležité také je, abyste měla před koupí či půjčením aspoň trochu představu, jak by měly Vaše svatební šaty vypadat, protože jinak vyzkoušíte X druhů šatů a stále nebudete spokojená, protože vlastně sama nevíte, co chcete i když Vám toho svatební salóny nabídnou kvanta.

Pokud se rozhodnete koupit si šaty ve výprodeji, velmi dobře si je prohlédněte, protože jistě je nějaký důvod, proč mají tak výraznou slevu. Mohou být někde natržené či může někde chybět kamínek, knoflíček, atd. Určitě Vás od výprodejů neodháníme, ale vždy je dobré vědět, co si vlastně kupujete.

Svatební šaty Vám musí perfektně sednout a to se vším všudy, každý milimetr musí pasovat. Jde totiž o Vaši svatbu, kdy budete celý den na očích a tak by Vaše svatební šaty měly být bez nedostatků. Nebojte se, pro každou nevěstu existují šaty, proto si kupte jen ty, co Vám budou perfektně padnout. Pro naše svatební centrum Le Rêve není problémem Vám šaty přizpůsobit či došít přímo na míru, protože víme, že musíte být jednoduše spokojená! A i právě proto patříme mezi nejlepší svatební salóny!

Koupě i vypůjčení šatů se může stát jedním velkým stresem, proto byste měla být jako nevěsta realistická, ale rozhodně byste neměla upouštět od svých přání. Také pamatujte, že nejdražší neznamená nejlepší! Šaty Vám musí opravdu sednout, přece jen se chcete během svého dne normálně hýbat. Ve svých šatech také chcete zatančit nejúžasnější novomanželský tanec, proto byste si měla zkusit jejich pohybové možnosti ještě před koupí či zapůjčením.

Pokud se rozhodnete svatební šaty půjčit, je vše většinou na domluvě se svatebním salónem. V zásadě všechny svatební salóny Vám vyjdou vstříc. Šaty, stejně jako doplňky k nim, vyberete a zamluvíte si je na určitý termín a dohodnete podmínky vrácení, atd. Svatební šaty se většinou půjčují o den či dva dříve, aby nevěsta měla dostatek času se s nimi sžít a poradit se například s kadeřnicí, jaký zvolit svatební účes a taktéž se dohodnout s kosmetičkou kvůli make-upu, atd. Svatební šaty se vrací dva – tři dny po svatbě, neměly by být poškozené, ale čištění běžných nečistot, způsobených v průběhu svatby, zpravidla zajištuje půjčovna svatebních šatů i všechny svatební salóny.

Už jste se rozhodla, zda si šaty půjčíte nebo raději koupíte? Pokud ano nebo stále ne, obraťte se na nás, pomůžeme Vám a ukážeme Vám všechny možnosti.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt