Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební tanec

Ve svatební den zažijete mnoho okamžiků, které budou jedinečné a které si budete pomatovat až do konce života. Mezi tyto chvíle patří i svatební tanec. Mnoho párů se na něj těší, ale mnoho párů se ho bojí. Pokud máte strach, že zapomenete taneční kroky či způsobíte jiné faux pas, tak nevěste hlavu. Uděláme z Vás perfektní tanečníky, všichni na Vaší oslavě lásky Vám budou závidět a budou natčeni, jak krásně tančíte.

První svatební tanec neboli novomanželský tanec snoubenci dost často nacvičují již několik týdnů před obřadem. Chtějí být dokonalí a to na tanečním parketu i mimo něj. Klasiku mezi svatebními tanci je waltz a volí jej páry, které si chtějí tento svůj okamžik plně vychutnat a chtějí být elegantní. Některé páry však volí výraznější tance jako je například tango, samba či rumba. Je na Vás, jaký zvolíte druh tance, ale je důležité, aby Váš svatební tanec byl pro Vás vhodný a vyjadřoval i emoce, které cítíte. Páry většinou tančí na oblíbené milostné pomalé písně, které pro ně mají osobní význam.

Aby bylo vše dokonalé a podle Vašich představ, nabízí Vám svatební centrum Le Rêve taneční lekce, kde dovedete Váš novomanželský tanec k dokonalosti. Jelikož se jedná o nezapomenutelný okamžik, připravíme Vám na přání jedinečnou choreografii na míru, která Vás ještě více spojí. Originálními tanečními kroky všechny okouzlíte. Klademe důraz na to, aby byl Váš svatební tanec pro Vás příjemný a pohodlný. Zajistíme, aby Vaše pohyby byly sladěné a aby nedošlo k pošlapání krásných střevíčků nevěsty.

Staňte se i Vy vynikajícím tanečníkem a zatančete perfektně svůj svatební tanec a nemějte zbytečné nervy z okamžiku, který bude patřit mezi hlavní události Vašeho dne. Naši profesionální taneční lektoři s Vámi všechno pečlivě nacvičí. Jsme specialisté na novomanželské tance, vypilujeme s Vámi každý krok k perfektnosti.

Naše rady a tipy pro novomanželský tanec zní:
• Usmívejte se při tanci po celou dobu.
• Podporujte se navzájem a předstírejte, jakoby se na Vás nikdo nedíval.
• Svatební tanec je nutné nacvičit.

 

Pokud si nejste jisti, co si vybrat za píseň, máme pro Vás několik doporučení pro první svatební tanec a také skladby pro tanec otce a dcery (nevěsty) a matky a syna (ženicha):

Novomanželský tanec:
1. "Have I Told You Lately." - Van Morrison
2. "One Love" - U2
3. "Everything." - Michael Buble
4. "I Will." - Beatles
5. "Maybe I'm Amazed."- Paul McCartney
6. "The Luckiest." - Ben Folds
7. "True Companion." - Marc Cohen
8. "All the Way." - Frank Sinatra
9. "Better Together."- Jack Johnson

Otec a dcera (nevěsta):
1. "Daughters." - John Mayer
2. "Father and Daughter." - Paul Simon
3. "Dance With my Father." - Luther Vandross
4. "My Little Girl." - Tim McGraw
5. "Isn't She Lovely." - Stevie Wonder
6. "I Loved Her First." - Heartland

Matka a syn (ženich):
1. "What a Wonderful World."- Louie Armstrong
2. "In My Life." - Beatles
3. "Song for Mama." - Boyz to Men
4. "I Hope You'll Dance." - LeAnn Womack
5. "You Light Up My Life." - Debby Boone

Tak prosím na parket, zaposlouchejte se do hudby a užívejte si každý krok, oddejte se naplno tanci Vašeho života! Zatančete i Vy skvostně Váš novomanželský tanec!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky