Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební trendy pro rok 2013

Každá nevěsta by se měla na svou svatbu pořádně připravit a hlavně nic nezanedbat. Je důležité vědět, jaké svatební šaty jsou aktuálně v kurzu a jakými doplňky či barvami každého hosta Vaší svatby oslníte. Víte o tom, že právě rok 2013 má jasně napsáno ve hvězdách, že nás čeká 365 dní plných štěstí? Proto neváhejte a uspořádejte v tomto šťastném roce Vaši svatbu! K uspořádání svatby je ale opravdu nutné, abyste věděli, co se aktuálně nosí a co je jednoduše IN. Svatební centrum Le Rêve Vám přináší ty nejžhavější svatební trendy pro rok 2013!

Svatební šaty pro rok 2013 mají celkem široký rozhled, trendové jsou šaty lichotivé s velkými výstřihy či je také velmi vhodné použití sexy korzetů. Úžasným módním stylem jsou i svatební šaty typu glamour. Aktuální je také semiš, který sám o sobě působí velmi luxusně. Svatební šaty by měly být nyní ještě více barevné než v předchozím roce. Nemusíte se bát ani zářivě růžových šatů či šatů zlatých. Nabízí se i barva šedá ale i intenzivní barva smaragdu. Smaragd byl jmenován barvou roku, což je změna proti dřív oblíbeným pastelovým narůžovělým tónům. Vedou tedy chladnější odstíny než kdy jindy. Mezi tyto zajímavé barvy se derou i metalické odstíny. Odstíny kovů jsou velmi lákavé. Měď je také velmi dobrou volbou a barva mosazi na tom není jinak. Nemusíte se bát ani modré.

Která barva svatebních šatů v tomto roce ale opravdu vede? Máta! A to zejména kvůli její svěžesti a zároveň elegantnosti. Co se střihu svatebních šatů týče, inspiraci čerpejte hlavně z 20., 30. a 40. let. Jasnou ukázkou toho trendu je nedávné předávání Oskarů, kdy se mnoho hvězd obléklo ve stylu éry Hollywoodu 30. let. Dámské róby v tento slavnostní večer ovládly světlé pudrové, smetanové a béžové odstíny. Jasný trend, který jsme zde mohli vidět, byly i čím dál oblíbenější ručně šité šaty s mnoha výšivkami a krajkami. IN jsou tedy stále krajkované vzory, rukávy i živůtky. U družiček se čím dál častěji objevují výšivky se vzory, které spolu korespondují. U mužů je aktuálním trendem dlouhá černá úzká kravata či elegantní motýlek.

Barevná paleta doporučená pro svatební dekorace a design prostorů pro rok 2013 velí: Buďte neutrální! Vybírejte tedy tóny příbuzné a podobného odstínu. Ovšem pozor - neutrálně určitě neznamená nudně. Moderními barvami pro výzdobu interiéru jsou černá, bílá, šedivá, stříbrná, zlatá a taktéž barva máty a co je možná udivující, objevuje se i barva neonová. Do Vaší pozornosti by se taktéž měly dostat metalické odstíny doplněné o textury a vzory či o ručně psanou kaligrafii. Jak také lépe vyjádřit svojí lásku nežli slovy.

V interiéru také tento rok vedou nad svíčkami nádherné a honosné lustry. Také se velmi osvědčuje spojení přírodních prvků s prvky moderními a elegantními. Nebojte se tedy spojit moderní nábytek s kůží či dřevem. Nezavrhujte ani vzory a tapety. Nemusíte se bát ani Vintage stylu, co se týče výzdoby interiérů, zařaďte odvážné pruhy a grafiky. V interiéru se také začíná velmi používat šampaň, dále červená barva a zelenavě šedá. Rustikální elegance se také dere o pomyslné prvenství mezi aktuálními svatebními trendy roku 2013.

Jako hlavní květina roku 2013 byla jednoznačně zvolena pivoňka. Svatební kytice by měly stále podtrhovat krásu nevěsty a dokonalost jejích šatů. Květina pro nevěstu by měla být tzv. hlavní květinou a květiny družiček by měly být podobného typu, ale v menší velkosti a menší hojnosti. Dále by květinová výzdoba měla jednoznačně zasahovat do celé výzdoby interiéru či exteriéru svatební hostiny.

Co se týče svatebních fotografií, tak ty by měly být zábavnější než kdy jindy. Zapomeňte na stereotypy a Vaše novomanželské fotografování si užijte, používejte rekvizity, inscenujte a pracujte s pozadím. Doby, kdy novomanželé stály na svatebních fotografiích jako sochy, jsou již dávno pryč. Fotografování Vás musí bavit, proto se nebojte a experimentujte!

Další velmi důležitou složkou Vašich svatebních oslav je samozřejmě jídlo a pití. Svatební menu by mělo být takové, aby si každý vybral a chuťové buňky každého hosta byly uspokojeny. Cool je tzv. mini menu, kdy Vaši hosté místo velkých jednotvárných porcí dostávají kouzelné malinkaté dortíky a mini sendviče. Pro večerní oslavy jsou velmi vhodné pestré rauty a tematické bary s občerstvením.

Své prvenství ve svatebních místech si nadále drží příroda a to zejména kvůli její dokonalosti v oblasti designu. Příroda bude bezesporu navždy nejlepším architektem a designerem. Faktem je, že svatby v roce 2013 by měly být doslova ultra elegantní, ale nezapomínejte na svěžest a zářivý vzhled, čímž dodáte Vaší svatbě jedinečnost a lesk.

A co je hlavním a originálním trendem roku 2013? Aby Vaše svatba byla osobní, tedy odrazem Vás dvou samotných. Vše můžete dělat jen, jak Vy chcete. Není již tak důležité dodržovat dané tradice, pokud nechcete. Vše je jen na Vás, tedy kde se budete brát, v čem i kdo s Vámi bude Vaši svatbu prožívat. Hlavní je, abyste byli spokojeni hlavně Vy dva, tedy novomanželé!

 

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!