Zavolejte nám na +420 274 771 217

svatební trendy

Každý chce být trendy, nevěstou nevyjímaje. Svatební trendy se rok od roku mění a obyčejný člověk se v nich sotva vyzná. Od toho tu je svatební centrum Le Rêve, které si drží prvenství, co se znalosti svatebních trendů týče. Víme, co se nosí, jaké luxusní svatební šaty jsou módní, ale i jaké květiny jsou aktuálně nejžádanější. Známe ty nejžádanější svatební šaty 2012. Víme, jaký typ svatby je podle posledních svatebních trendů i jaké doplňky byste si měla pořídit, abyste se stala tou nejkrásnější nevěstou. Víme zkrátka vše, co je pro moderní nevěstu a její svatbu důležité. Známe všechny svatební trendy.

Jaké jsou hlavní svatební trendy roku 2012?
1.       Svatební šaty – Nabídka svatebních šatů je široká. Líbí se Vám jich hodně? Určitě byste ale neměla zapomínat na módní svatební trendy. Náš svatební salon je plný těchto šatů, které jsou aktuální a inovativní. Pomůžeme Vám vybrat krásné trendy svatební šaty, ale i šaty, které se budou hodit přímo k Vám a k Vaší osobně. Splníme Vám tak přání mít krásné šaty a cítit se v nich i volná a svá, protože to je podle nás ten nejdůležitější svatební trend. Svěřte dilema „Jaké svatební šaty jsou pro mě ty pravé?" odborníkům, kteří vědí, že luxusní svatební šaty by měly být Vaším doplňkem a ne naopak. Jaké jsou trendy svatební šaty 2012? Z módy pro nevěsty nevyšla bílá barva, která si bude nejspíš vždy držet prvenství. Moderní je ovšem i chamaogne. Stoupá také popularita odstínů modré, zelenkavé, růžové i dokonce černé či tmavě hnědé. Svatební trendy šaty pro tento rok jsou ve stylu ala mořská panna. Nejsou tedy novinkou, ale svoje přední místo si stále drží – korzetové držení prsou a dole rozšířená sukně. Tento model je vhodný hlavně pro nevěsty se štíhlou postavou. Stále modernější se stávají šaty v antickém stylu, které mají sponu po prsy a jsou od nich rozevláté až dolů. Mezi svatební trendy se dostaly i šaty s dlouhými rukávy, nádhernými krajkami a s mnoha drobnými detaily jakou jsou volánky, květy, peří, atd. Tyto trendy odkazují na to, že i jednoduché šaty by měly být elegantní. Zkrátka se vrací do módy romantika, což hodně nevěst určitě uvítá a oblečou si tak luxusní svatební šaty dle svých představ. Romantický elegantní styl ovládá svatební trendy a to, i protože jsou lidé stále fascinováni královskou svatbou a trendy svatebními šaty 2012, které na sobě měla Kate Middleton.

2.       Svatební prsteny – Svatební trendy, co se týče snubních prstenů, mají už delší čas alternativní tvary, používají se různé druhy materiálů i zdobení. Klasické zlato se stále objevuje, ale většina párů dává přednost zlatu bílému před žlutým či jejich různým kombinacím. Letos velí hlavně prsteny hranatých tvarů. Dalším letošním hitem jsou prsteny zapadající do sebe, které naznačují, že novomanželé k sobě patří. Oblíbené jsou barevné kameny a to jak kanárkově žluté, modré i růžové sarafíny. Prsteny s barevnými kameny mají styl, dokonce ho má na ruce i vévodkyně z Cambridge Kate Middleton na své královské svatbě. Oblíbená kombinace je bílé zlato s platinou a barevnými kameny, které vypadají jako drobné dlaždičky, jež jsou zasazeny do vnějšku celého prstenu. Tyto prsteny působí exoticky a přitom luxusně. Svatební trendy v oblasti prstenů dávají prostor i pro stále více oblíbený retro styl. Vintage prstýnky jsou zdobeny rytinou a diamanty. Dost často se používá i filigrán, což je jemné obtočení drátku kolem prstenu dokola. Posledním hitem je skládání prstenů na sebe. Prsteny jsou dělány tak, že do sebe zapadají. Tudíž může žena ke každému výročí dostat další nový prsten, který dotvoří krásu toho předchozího.

3.       Fotografie – Svatební trendy mezi fotografiemi nyní znamenají originalitu a kvalita fotografií se stává pro páry velice důležitou. Nevěsty chtějí, aby jejich luxusní svatební šaty na fotografiích jenom zářily, stejně tak jako ony samé. Mnoho novomanželů se nechává fotit den předem či až den po svatbě, aby na fotografování měli dostatek času a byli bez stresu. Objevují se snímky v netradičních situacích, na neobvyklých místech i v netradičním oblečení. Co se týče fotografování v ateliéru, tak zájem o něj klesá. Mezi další svatební trendy patří i fotografování páru několik týdnů před svatbou na místě, kde se bude konat svatební obřad a hostina. Tudíž vedou fotky „před" a „po".

4.       Svatební dorty – I zde dominuje originalita a nápaditost. Hlavní je, aby dort byl krásný na pohled. Snoubenci často volí postavičky, které je nějakým způsobem připomínají či je reprezentují. Kromě postaviček mají dorty neobvyklý tvar či barvu. Vymyslet si můžete naprosto cokoliv. Svatební trendy jsou u svatebních dortů hodně benevolentní.

5.       Svatba v zahraničí – Stále oblíbenější typ sňatku, který bývá dost často spojen i se svatební cestou. Páry tak upřednostňují soukromí před davem lidí. Jak by měla vypadat správná svatba v zahraničí a co je k ní potřeba, najdete na našich stránkách v horní podstránce Svatby v zahraničí. Tento svatební trend je totiž tak moderní a tak oblíbený, že jste se mu rozhodli věnovat mnohem více prostoru.

6.       Tematická svatba – Neboli svatba na téma a to naprosto jakékoliv. Pokud o tomto způsobu chcete vědět více, volte na stránce Stylová svatba odkaz Tematická svatba v Pojďme slavit a dozvíte se mnohem víc o možnostech tohoto svatebního trendu.

7.       Stoly plné desertů – Mezi svatební trendy patří i tzv. desert stoly. Oblíbené jsou oříškové sušenky, různé druhy koláčů, ale také se objevuje mnoho dalších menších dortíků, které navazují na svatební dort.

8.       DIY svatby – Neboli svatba „udělej si sám". Svatební trendy, které šetří peníze, mezi které tento patří, jsou velice oblíbené. Znamená zosobnění svatby, kdy novomanželé pomocí malých detailů odkazují na jejich koníčky, zájmy, oblíbená místa a sporty. Páry si sami například tvoří pozvánky, ale i vaří jídlo, pečou koláče, vyrábí dekoraci, atd.

9.       Mužská móda ve stylu Preppy – Začínají se vracet stylový motýlci místo kravaty a stále častěji se nosí šle. Svatební trendy tak začíná opět ovlivňovat námořnictvo, jehož muži tento styl oblékání, který se rozšířil do celého světa, vynalezli.

10.   Venkovní svatba a eko svatba – Toto jsou vlastně dva svatební trendy v jednom. Příroda je nyní považována za nejlepší designéra prostorů pro svatbu a zároveň se tím šetří příroda i Vaše peníze. Více naleznete v článku o ekologické svatbě, který je na našich stránkách výše. Venkovní svatba je romantická, šetrná a jedním slovem dokonalá.

Je na Vás, jak se k Vašemu svatebnímu dni postavíte, kde se bude Váš den konat a jaké si vyberete luxusní svatební šaty, atd. Pokud se rozhodnete svoji svatbu uspořádat jinak, dle svého, nebudeme Vám bránit a s radostí Vám Vaše sny splníme, protože to, co je opravdu trendy, záleží jen a jen na Vás, protože je to Vaše svatba a Vy určujete, jak má co být, jaké jsou právě pro Vás trendy svatební šaty 2012, a jak má co vypadat!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!