Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební účesy 2012

Rok 2012 otevírá svou náruč všem budoucím nevěstám. Netušíte, jaké jsou trendy pro svatební účesy 2012? Na Vaše otázky Vám odpoví odborník na svatební veselí Le Rêve.

Základem každé krásné nevěsty jsou její šaty. Vyberte si je a zkoušejte, jak se hodí nejen k Vám, ale i ke všem možným vlasovým kombinacím. Váš svatební účes by měl tvořit dokonalý celek s Vaším vzhledem. Rozhodněte si sama, zda dáte přednost eleganci a jednoduchosti, nebo zda zvolíte složitější účes. Aktuálně totiž letí obojí! Ovšem svůj svatební účes nesmíte odbýt, vybírejte z několika variant. Hlavní je, abyste se cítila skvěle!
Svůj účes byste jistě ve svůj velký den měla svěřit osvědčenému kadeřnickému guru, který si dokáže s Vašimi vlasy poradit a dokáže z nich dostat maximum svůdnosti a dokonalosti.

Nechte se inspirovat naší fotogalerií, kde najdete ty nejkrásnější svatební účesy 2012! Kudrliny a složitější konstrukce vlasů stoupají na první příčky oblíbenosti u moderních nevěst, které chtějí udělat dojem a vzít všem svatebčanům a hlavně svému milému dech. Ohromující dojem mají též účesy, které jsou pro vlasy stažené z obličeje a na zádech či na straně rozpuštěné a plné variací. V roce 2012 určitě vede u účesů kreativita a hravost! Nebojte se popustit uzdu fantazii a zajistěte, aby i Váš účes patřil mezi ty nejkrásnější svatební účesy 2012!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky