Zavolejte nám na +420 274 771 217

těhotenské svatební šaty

Výběr svatebních šatů je vždy velmi ožehavou záležitostí, a pokud jste nastávající maminka, tak můžete mít pocit, že pro Vás ty správné šaty neexistují, protože se domníváte, že ty správné a padnoucí nesežene... Omyl! Svatební centrum Le Rêve se specializuje i na nevěsty budoucí maminky!

Stále více nevěst má zájem o těhotenské svatební šaty a proto by byla chyba se o nich nezmínit. Podle statistik se většina nevěst vdává nejpozději okolo 5. měsíce těhotenství. Pokud nevěsta ještě nemá bříško vidět, může vybírat mezi různými klasickými střihy šatů. Dobrou volnou je, když je na šatech vzadu šněrování, pomocí něhož si může nevěsta šaty povolit, jak zrovna potřebuje. Těhotenské svatební šaty mohou mít i tzv. áčkový střih (sukně směrem dolů rozšířená), ovšem pozor, tento střih může zkracovat postavu, proto je nutné jej vyzkoušet, protože ne každé nevěstě musí nutně sedět. Oblíbený je také empirový styl svatebních šatů, kdy jsou šaty nařasené pod prsy a přes bříško jsou volné.  Pro těhotnou nevěstu jsou vždy vhodnější šaty volnější, vypasované šaty se nedoporučují.

Existují samozřejmě i těhotenské svatební šaty, které nevěstě bříško perfektně zakryjí a tak se nikdo v podstatě nemusí o Vašem těhotenství dozvědět. Také se doporučuje, pokud chcete od svého bříška odvést pozornost, vzít si k šatům nějaký zajímavý doplněk, například větší šperk do výstřihu či deštník anebo klobouk. Také větší svatební kytice dokáže šikovně odvést pozornost od bříška. Ovšem můžete volit i naopak těhotenské svatební šaty, které perfektně Vaše miminko obkreslí, tedy šaty z hladkého materiálu, a Vy tak můžete pyšně ukazovat svoje budoucí mateřství.

Pokud se nevěsta vdává ve vyšším stádiu těhotenství, jsou vhodné volné šaty přes bříško. Náš svatební salon Vám přizpůsobí jakékoliv svatební šaty přesně na míru. Víme, že bříško se Vám mění a postupně zvětšuje, ovšem naše kvalifikované švadleny umí počítat se vším a tak budete Vy i Vaše bříško spokojení. Důležité je, abyste na své svatbě vypadala krásně a cítila se pohodlně. Těhotné nevěsty mají u nás stejný výběr, jako ty, které těhotenství teprve čeká. Dbáme na to, aby Vás, ať už jste v jakémkoliv měsíci, těhotenské svatební šaty při pohybu netlačily ani nijak neomezovaly.

Klasické nevěsty většinou vybírají a zkoušejí šaty půl roku před svatbou, ovšem to neplatí u nevěst těhotných. Tělo se Vám bude neustále měnit a tak je nejlepší udělat více zkoušek šatů a tu poslední nejlépe pár dní před obřadem.

Co se týče materiálu, tak pro těhotnou nevěstu je nutné ho pečlivě vybírat a to pro zvětšenou citlivost. V těhotenství nevíte, jaký materiál Vám bude příjemný či nikoliv. Je důležité, aby Vám byly těhotenské svatební šaty na těle příjemné a to po celý den svatby. K oblíbeným látkám patří satén, hedvábí, vzdušný šifon či elastická krajka.

Těhotná nevěsta by také měla myslet na vhodnou obuv, protože svatební den pro ni jistě bude velmi náročný, proto by si měla vybrat pohodlné a nízké střevíce.

Pro náš svatební salón Le Rêve je hlavní, abyste se i jako těhotná nevěsta cítila ve svých šatech kouzelná a krásná. Těhotenské svatební šaty mohou vypadat velmi elegantně a žensky! Užijte si svůj den v nádherných šatech i s krásným bříškem, ve kterém se skrývá nový život!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt