Zavolejte nám na +420 274 771 217

tématická svatba

Každý pár má jinou představu o tom, jak by jejich svatba měla vypadat. Dnes je trendem ve světě i u nás tématická svatba. Existuje mnoho způsobů, v jakém stylu stvrdit lásku dvou lidí. Pokud i Vás čeká den D a zatím nemáte představu, jak by měl Váš sňatek vypadat, nebojte se nechat inspirovat nápady svatebního salonu Le Rêve! Uděláme vše pro Vaši spokojenost i jedinečnost!

Populární tématická svatba tkví v tom, že je svatební den uspořádaný na jedno dané téma. Témata jsou různá, od ročních období přes historická témata až po barevné ladění svatby či témata vůně květin. Ať bude Vaše téma jakékoliv, díky naší přípravě se stanete hlavní hvězdou scénáře, který Vám připravíme a to přesně podle Vašich přání. Dejte přednost kreativitě a nápaditosti našeho týmu odborníků, kteří dokážou každý Váš sen změnit ve skutečnost!

Nabídka je opravdu široká! Tématická svatba láká mnoho párům, ale zároveň se bojí kýčovitosti a nedokonalosti. S námi se Vám toto stát nemůže! Pracujeme tvrdě na tom, aby byl každý náš zákazník plně spokojen. Sladíme Vám celý svatební obřad i hostinu do jednoho tónu barvy, zajistíme například i šaty pro družičky v daném stylu, květinovou výzdobu, barevné ladění svatby, celkový design interiéru, stylový svatební dort podle Vašeho tématu, atd.

Jste milovníkem květin a jejich vůně? Uspořádáme Vám svatbu v botanické zahradě. Zaručíme Vám soukromí a luxus, o kterém si nechávají ostatní jen zdát! Pokud toto není zrovna ta Vaše tématická svatba snů a raději se věnujete aktivně sportům a milujte například potápění, uspořádáme Vám svatbu, kde si dáte novomanželský slib oděni v neoprenu, a hosté budou tleskat se šnorchlem na hlavě. Uspořádáme v tomto stylu i svatební hostinu, která se může konat například v bazénu a nezapomeneme ani na celkové barevné ladění svatby. Nebo máte raději fotbal či rádi jezdíte na koních? I to a mnohem více není pro naše svatební centrum problém! Tématická svatba nabízí mnoho možností, které nadchnou každého návštěvníka Vašeho dne. Uspořádáme Vám i svatbu na vinici, kde budete celý den s hosty degustovat víno a vychutnávat si jemné hrozny všech chutí a hostinu uspořádáme ve vinném sklípku. Existuje tématická svatba, která je typická pouze pro Českou republiku? Líbily se Vám vždy moravské kroje a tance? Uspořádejte tedy svatbu v moravském stylu, kde se bude tančit a zpívat do rána v moravských krojích. Dalšími oblíbenými tématy jsou sezónní svatby, kdy si pár řekne své „ano“ a poté ho společně s hosty oslaví ve stylu daného ročního období – svatby zimní, podzimní svatby, letní svatby, jarní svatby. Nápadů a témat je tolik, protože každý má jinou představu a jiný sen o tom, jak by měla vypadat právě jeho tématická svatba. Nebojte se uspořádat svatební den dle svého! Při jakémkoliv tématu zajistíme soulad interiéru s Vaším typem sňatku, barevné ladění svatby, vhodné květiny i tematický catering.

Přečtěte si pár nápadů, jak může vypadat Vaše tématická svatba:

  • Svatba na pláži či letní svatba

Pokud máte rádi pocit písku mezi prsty na nohou a milujete teplo a slunce, pak je toto téma přímo pro Vás. Tato tématická svatba se koná venku za letního počasí, ovšem je zde potřeba myslet i na hodně stínu, aby na svatebčany celý den nepražilo slunce. Hlavní barevné ladění svatby na pláži jsou odstíny modré a zelené a používají se stříbrné doplňky. Co se týče jídla, tak se podávají mořské plody, sushi, mušle a podobné delikatesy. Svatební dort může mít například tvar mušle či delfína. Fantazie má dveře otevřené i co se týče celkové dekorace: mušle, rybářské sítě, majáky, písek, truhly s pokladem, modely lodí a plachetnic, atd. Akustické doplnění atmosféry je v duchu šumění moře a květiny se používají tropické, jasmín či ibišek.

  • Viktoriánské téma

Tato tématická svatba je považována za nejromantičtější a není se čemu divit. Ocitněte se se svými hosty v této podmanivé době a užijte si ji plnými doušky. Barevné ladění svatby ve Viktoriánském stylu je brusinkové, smetanové a zelenkavé. Oblíbenými pokrmy jsou masa s bohatou omáčkou, ale i lehké čajové koláčky. Jídlo je podáváno elegantně a nechybí krásně zdobené deserty. Mezi dekorativní prvky patří krajky, kapradiny, květinové vzory, porcelán a těžké stříbro. Jako hudební doprovod páry většinou používají Chopina. Oblíbené květiny jsou růže, břečťan a gardénie.

  • Černo-bílá svatba

Neboli tématická svatba, kde vládnou barvy. Na této svatbě jsou všichni včetně nevěsty ženicha oděni v černé a bílé a v jejích různých kombinacích. Oblíbenými doplňky jsou například kostky, černobílé fotografie, masky, domino či například i dalmatini či tučňáci. Této oslavě lásky velí barevné ladění svatby a to i co se týče jídla: kaviár, černé olivy, černé hrozny a těstoviny. Jako zákusek jsou vhodné jahody máčené do tmavé a bílé čokolády. Květina, která dominuje, je bílá lilie. Nechte se inspirovat barvami a uspořádejte svatbu v barvách, které máte nejraději!

  • Svatba na téma středověku

Staňte se rytířem či dvorní dámou! Barevné ladění svatby zde tkví ve fialové a karmínové či královsky modré a zlaté. Sváteční stůl zdobí masové paštiky, fíky a pudinky. Prostor je dekorován brněním, vlajkami a erby. Jako hudební doprovod slouží živé kapely vhodné pro serenádu či sólový loutnista. Květiny, které se hodí, jsou jetelí či fialky. Můžete si být jisti, že tématická svatba ve stylu středověku nadchne Vás i Vaše hosty!

  • Valentýnská svatba

Pokud jste milovníkem tohoto svátku zamilovaných, tak neváhejte a uspořádejte svoji svatbu snů přímo v ten den. Obklopí Vás milióny srdcí různých velikostí v barvách červené, vínové a růžové. V těchto barvách proběhne celkové barevné ladění svatby. Hlavní květina, která bude zdobit prostory, bude královna květin růže a láska bude dýchat z každého koutu Vaší svatební hostiny, kde naleznete svatební dort ve tvaru srdce a různé desertíky sladké chuti i barev. Hudba bude romanticky laděná stejně jako celý Váš den.

Toto je jen nástin, jak může tématická svatba vypadat, jedná se pouze o inspiraci. Vaše svatba může vypadat úplně jinak. Ať bude Vaše téma jakékoliv, dovedeme ho k dokonalosti a to i včetně pozvánek, večerního programu a dárků pro hosty. Provedeme takové barevné ladění svatby, jaké si budete přát a to ve všech různých kombinacích barev. Je jen na Vás, jak bude vypadat Váš den. Každý pár je jiný, a proto je každá svatba a každé téma odlišné.  Každý jsme individuální bytostí, každý máme jiné záliby, sny a jiná přání, tak proč nemít svatbu podle svého gusta a charakteru? Tématická svatba skrývá mnoho možností a šancí, jak prožít nekrásnější den Vašeho života!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!